12 sāpju veidi, kas ir tieši saistīti ar jūsu emocionālo stāvokli

12 sāpju veidi, kas ir tieši saistīti ar jūsu emocionālo stāvokli

Vai jūs zinājāt, ka katra sajūta un doma, ko jūs jūtiet, fiziski ir iemiesojusies jūsos noteiktā veidā vai formā? Tas notiek tāpēc, ka jūsu ķermenis pastāvīgi izdala dažādas ķīmiskas vielas, kuru pamatā ir jūsu pašreizējais noskaņojums - stresa hormoni, kad jūtaties nemierīgi, un endorfīni, dopamīni un serotonīni, kad esat laimīgi.

Starp jūsu ķermeni un prātu pastāv nenoliedzams savienojums. Kad jums ir optimistisks skats uz pasauli, jūsu ķermenis, savukārt, ir veselīgāks un jūs starojiet no iekšpuses. No otras puses, ja jūs esat stresa stāvoklī vai jums ir pastāvīgas destruktīvas domas, jums var būt tieksme dzīvot diezgan neveselīgu dzīvesveidu, un jūsu ķermenis jutīs arī tā sekas.

Ikviena jūsu pieredze un emocijas tiek glabātas jūsu ķermeņa šūnās. Tāpēc, katra neatrisinātā brūce vai bērnības trauma, atkal un atkal izpaudīsies jūsu dzīvē, līdz jūs beidzot atļausiet tām sadzīt.

Ja jūs visā ķermenī izjūtat kaut kādas neizskaidrojamas sāpes vai neērtības un zināt, ka tās nav saistītas ar fiziskām aktivitātēm vai slimībām, iespējams, tas ir veids, kā jūsu ķermenis mēģina jums kaut ko pateikt. Un jums ir jāklausa jūsu ķermenis.

Lūk, ko katrs sāpju veids atklāj par jūsu emocionālo un garīgo veselību.

1. SĀPES JŪSU GALVĀ

Sāpes galvā, kas rodas kā galvassāpes un migrēna, parasti izraisa pārmērīgs stress. Tāpēc, veltiet laiku atpūtai. Jums var palīdzēt arī jogas un meditācijas praktizēšana.

2. SĀPES KAKLĀ

Ja jūtat satraucošas sāpes kaklā, tas nozīmē, ka jūs viegli nepiedodat citiem. Dažreiz jūs nepiedodiet pats sev. Tā vietā, lai turpinātu dusmoties, mēģiniet būt mīlošāks un piedot citiem. Viņi ir tikai cilvēki.

3. SĀPES PLECOS

Sāpes jūsu plecos ir nopietns smagas emocionālās slodzes rādītājs, kas atrodas jūsu iekšienē. Varbūt no turienes arī nāk teiciens “turēt visu uz pleciem”. Jums jāmēģina aktīvi rīkoties, risinot šo problēmu. Uzziniet emocionālās slodzes iemeslu un soli pa solim mēģiniet to novērst.

4. SĀPES MUGURAS AUGŠDAĻĀ

Sāpes muguras augšdaļā norāda uz emocionāla atbalsta trūkuma sajūtām. Jūs, iespējams, jūtaties nevēlēts un nemīlēts kādam, kas jums rūp. Centieties viņiem skaidri izteikt savas jūtas, lai iegūtu nepieciešamo atbalstu.

5. SĀPES MUGURAS LEJASDAĻĀ

Sāpes muguras lejasdaļā pauž bailes par naudu un finansiālo drošību. Ja kādu laiku jūtaties neapmierināts ar savu darbu, iespējams, ir laiks pārmaiņām vai lūgt paaugstinājumu.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!