Trīs zodiaka zīmēm būs garantēti izdevies 2022. gads

Trīs zodiaka zīmēm būs garantēti izdevies 2022. gads

2022. gadu raksturo intensīvi kosmiskie laikapstākļi (ar lielu retrogrādu skaitu, aptumsumiem un kvadrāta leņķiem), taču ir dažas zodiaka zīmes, kas gandrīz garantēti gūs neticamus iespaidus, pateicoties noteiktu astroloģisko apstākļu ietekmei.

Zivis

Zivis, 2022. gads ir jūsu gads. Tas jums atnesīs daudz mazāk vilšanos, bet atstās vairāk vietas produktīvam darbam jūsu dzīves sociālās, emocionālās, garīgās un karjeras sfērās. Tāpat jūs gūsiet savu labumu no divu ietekmīgu planētu ietekmes, kas jums ļaus izbaudīt dzīvi. Jupiters kopš 2021. gada beigām līdz 10. maijam atradīsies jūsu zīmē, un tad atkārtoti no 28. oktobra līdz 20. decembrim, nodrošinot jums veiksmi un spēku gada sākumā un beigās. Tāpat jūs varat gaidīt spēcīgu intuīcijas palielināšanos, pateicoties Neptūna ietekmei. Jūsu zīmi pārvalda Neptūns, un viņa ietekmē ir jūsu enerģija un īpašības, kā arī Neptūns atstāj ietekmi uz jūsu intuīciju un sapņiem. Neptūns ir viena no tām planētām, kas ir vistālāk no Saules, un tāpēc ir vajadzīgs ilgs laiks, lai šī planēta pārietu citā zīmē. Zivis Neptūna ietekmi savā dzīvē izjūt kopš 2012. gada, un tā tas būs vēl līdz 2025. gadam. zmantojiet šo kosmisko pacēlumu, lai saprastu, ko nozīmē būt sev pašam. Atlaidiet to, kādu jūs grib redzēt pasaule, un no visas sirds iegremdējieties savā īpašajā un intuitīvajā būtībā!

Vēzis

Vēži, 2022. gads ir jūsu “izpētes gads”. Pienācis laiks izlauzties no čaulas, kurā bijāt paši sevi iedzinuši, un nopļaut visu, ko esat sējuši. 2022. gadā Jupitera un Neptūna ietekmē jūs iegūsiet tās pašas priekšrocības kā Zivis (lai arī ne tik intensīvi). Ļoti iespējams, ka jūs jutīsieties daudz mierīgāk kā iepriekšējā gadā – 2021. gads jums atņēma daudz spēka. Līdzās šo divu planētu kustībai, jūs izjutīsiet arī Plutona ietekmi, kad tas būs Mežāzī. Plutons ir maziņa, bet maģiski spēcīga planēta, kas ilgstoši atrodas noteiktās zīmē. Kopš 2008. gada Plutons ir Mežāža zīmē, un tā tas būs līdz 2023. gadam, atgādinot par smago darbu, kas jāpaveic, lai kļūtu veiksmīgs. Tas, ka Plutons visus šos gadus ir bijis jūsu zīmei pretējā stāvoklī, rada kontrastu jūsu nemierīgajai, empātiskajai dabai. Jūsu laiks mazu garīgu jautājumu izpētei tuvojas beigām — ejiet daudz dziļāk un plašāk. Piemēram, varat izpētīt, kā ir būt labsirdīgai būtnei bezsirdīgā pasaulē? Ticiet man, jūs tam esat gatavi.

Jaunavas

2022. gads jums būs viens no veiksmīgākajiem. Šis jums būs gads, kad palaidīsiet daudz ko vaļā. Bezspēcība, dusmas, vecie ieradumi – no kā jūs esiet gatavi atbrīvoties? Tās planētas, kas stiprina Vēžu un Zivju intuitīvas spējas, palīdzēs jums nebūt tik ekspresīviem un samazinās spiedienu.

Jūs apgalvojiet, ka nebaidieties no stresa, bet strādājiet saspringtā grafikā, kas draud jums ar izdegšanu un vilšanos. Vai jums tas nav apnicis? 2022. gads dos jums iespēju izjaukt šo modeli: Jupiters un Neptūns Zivs zīmē palīdzēs mīkstināt jūsu rakstura akmeņainību. Paralēli tieksme uz pārpūli jūsos rada kautrīgumu. Jums nav jāslēpjas un jābaidās no pasaules – šī gada planētu komplekts ir tieši piemērots tam, lai palīdzētu jums izveidot jaunu dzīvi. Bet veiciet savas dzīves maģiskās pārvērtības tikai tad, kad lielākā daļa planētu nav retrogrādas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!