Ķīniešu horoskops 2022. gada decembrim: kas sagaida katru austrumu kalendāra zīmi

Ķīniešu horoskops 2022. gada decembrim: kas sagaida katru austrumu kalendāra zīmi

Uzziniet, kādi pārsteigumi tuvākajā mēnesī gaidāmi visu austrumu kalendāra zīmju pārstāvjiem.

Žurka

Decembris jums būs notikumiem bagāts. Mēneša sākums būs aizņemts ar bērniem vai jauniem projektiem, taču jūs iegūsiet visu labāko. Pienāks laiks apkopojums jūsu finanšu lietās. Kad jums rodas vēlme "iepirkties", jūs racionāli pieiesit tēriņiem. Mēneša beigas nesīs priecīgus notikumus un tikšanās ar tev mīļiem cilvēkiem.

Bullis

Jūs gaida jauns posms karjerā, darbā vai biznesā. Daži no jums tiks paaugstināti, un daži no jums uzņemsies jaunu projektu. Lai maksimāli izmantotu piedāvātās iespējas, konsultējieties ar speciālistu, kas jums varēstu palīdzēt. Šajā gadījumā jūs ievērojami palielināsiet izredzes gūt panākumus.

Tīģeris

Tagad ir piemērots laiks sportot vai piedalīties sacensībās. Pretējā gadījumā mēneša enerģija novedīs jūs pie sakāpinātām emocijām. Pastāv iespēja, ka jūs vai jūsu bērns nepiekritīs pašreizējiem notikumiem, vārdiem vai apstākļiem. Var rasties strīdi un nesaskaņas. Pārejiet uz fiziskām aktivitātēm vai finanšu sfēru. Mēneša beigas jūs iepriecinās ar labu peļņu.

Trusītis

Decembris jums var būt izšķirošs un pārmaiņu mēnesis. Kaut kas pametīs tavu dzīvi uz visiem laikiem. Nevajag izmisīgi pieķerties vecajam, jo ​​tev priekšā ir lieliskas izredzes. Lai mēnesis izdotos labi, centies būt drosmīgs un drosmīgi aizstāvēt savas pozīcijas. Neuztraucieties par sīkumiem, izejot šo ceļu, jūs redzēsiet sevi kā jaunu, laimīgāku cilvēku.

Pūķis

Tagad ir vērts atteikties no sliktiem ieradumiem vai nevajadzīgiem kontaktiem. Jūs vēlēsieties privātumu. Kāds no jums būs pilnībā aizrāvies ar kādu interesantu projektu vai biznesu. Jūs atklāsiet kādu noslēpumu, kas iepriekš bija slēpts. Iespējams īss ceļojums vai ar karjeru saistīti jaunumi. Esiet uzmanīgi, pārbaudiet informāciju, ja tā jums šķiet aizdomīga.

Čūska

Decembrī būsi iesaistījusies jaunos projektos un uzdevumos. Būsi ļoti sabiedrisks un komunikabls, tāpēc šis periods ir ideāls jaunas noderīgas informācijas uzņemšanai no dažādiem avotiem. Daudzus no jums ietekmēs lietas, kas saistītas ar bērniem. Mēnesis solās būt ienesīgs. Gaidāmi lieli pirkumi.

Zirgs

Decembrī tev būs lieliska iespēja gūt panākumus! Ir pienācis laiks doties ceļojumā vai pievērsties sen aimirstām lietām. Pie jums atnāks liktenīgas ziņas. Tā var būt informācija par iestāšanos augstskolā, ilgi gaidīto dokumentu saņemšanu, darījuma noslēgšanu, uzvaru tiesā. Mēneša beigās sagaidiet lielu peļņu.

Kaza

Jāpievērš uzmanība savai veselībai – nav īstais brīdis to atstāt novārtā. Var būt baiļu vai bezpalīdzības sajūta, taču tā ir īslaicīga. Saglabājiet savas emocijas līdzsvarā. Lieliski risināsies intelektuālajā un radošajā sfērā. Atpūtieties un turpiniet iesākto.

Pērtiķis

Decembrī jums būs daudz lietu, ko darīt labi. Jūsu decembris paies lielā ātrumā. Pastāv liela varbūtība, ka tiks kārtoti dokumenti vai saziņa ar nopietnu organizāciju speciālistiem. Jums būs iespēja doties ceļojumā, kā arī pilnībā mainīt pastāvīgo dzīvesvietu.

Gailis

Būsi apņēmības un enerģijas pilns, lai veiktu izrāvienu un uzsāktu jaunu biznesu. Šomēnes viss notiks ļoti ātri. Sinhronizējieties ar šo ritmu, un jums noteikti izdosies. It īpaši, ja jūs piesaistīsiet apkārtējo cilvēku atbalstu, kas darbosies abos virzienos.

Suns

Decembrī jābūt uzmanīgiem investīciju un finanšu jomā. Var būt aizķeršanās, kas palielina risku nokļūt neērtā stāvoklī. Tajā pašā laikā ir vērts ieguldīt savā izglītībā un profesionālajā attīstībā. Dažiem būs iespēja doties ļoti veiksmīgā komandējumā. Mēneša beigās jutīsies kā uzvarētājs un leposies ar saviem sasniegtajiem rezultātiem.

Cūka

Jūs gaida vēlmju piepildījums un patīkami pārsteigumi. Droši vien jātaisa jauns, patīkams bizness vai projekts. Neuztraucieties tenku un nieku dēļ, noņemiet paaugstināto emocionalitāti. Galu galā mēneša beigās jūs gaida neticama veiksme un priecīgs, pēkšņs notikumu pavērsiens. Galvenais ir nepalaist garām iespējas, kas nonāks tavās rokās .

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!