Sula no alvejas – piecu veselības problēmu ārstēšanai

Sula no alvejas – piecu veselības problēmu ārstēšanai

Vai vēlaties noskaidrot kādas veselības problēmas var novērst ar alavejas sulu?

Alveja – tas ir augstu vērtēts augs netradicionālajā medicīnā. Ir pierādīts, ka alvejai piemīt svarīgas īpašības, kuras var uzlabot ne tikai veselību, bet arī matu un nagu stāvokli.

Pēdējā laikā šī auga sula tiek popularizēta kā efektīvs līdzeklis dažādu veselības problēmu profilaktikā un ārstēšanā. Kā arī tā ir uzturvielu avots, kuras piedalās organisma funkcionēšanā. Lai gan medicīnā primāri alveja tiek piemērota, lai ārstētu ādas slimības, ir pierādīts, ka arī lietojot iekšķīgi, tā pozitīvi ietekmē veselības stāvokli.

Alvejas sula, lai ārstētu dažādas veselības problēmas:

Svara kontrolēšana

Pateicoties tam, ka alveja satur šķiedrvielas un antioksidantus, šī sula uzlabo gremošanas procesus un atvieglo toksīnu izvadi no oragnisma. Lai gan pati par sevi sula nededzina taukus, tā stimulē atbrīvošanos no nevajadzīgajām vielām un rada sāta sajūtu.

Novērš aizcietējumus

Nodrošinot organismā lielu daudzumu šķiedrvielu, alvejas sula palīdz regulēt zarnu darbību. Tādā veidā ir iespējams izvairīties no no hroniskām gremošanas trakta problēmām, kā arī aizcietējumiem. Alvejai piemīt maigs, mīkstinošs efekts, kas uzlabo gremošanu. Ka arī, tās sastāvā esošās vielas regule zarnu mikrofloru. Tiek rekomendēts dzert glāzi ūdens, kurai pievienota tējkarote alvejas sulas, pirms miega. Efekts saglagājas līdz pat 10 stundām pēc lietošanas.

Imūnsistēmas stiprināšanai

Gada aukstākajā laikā vai vietās,kur ir putekļi un piesārņojms, imūnsistēma kļūst vājāka, lidz ar ko palielinās risks saslimt. Alvejas sulas lietošana dot organismam vajadzīgo C vitamīna daudzumu, kurš ir ļoti svarīgs imunitātes uzturēšanai.

Ārstē čūlas

Gremošanas procesu uzlabošana, lietojot alveju ir neapstrīdama. Tā ietver sevī arī nomierinošu efektu un atvieglo kuņģa un zarnu čūlu gadījumos. Alveja nomierina sāpes un dedzināšanu, mazina kairinājumu, līdz ar ko uzlabojas dzīšanas process.

Iekaisumu mazinošas īpašības

Šis augs satur 12 pretiekaisuma savienojumus, kuri var novērst iekaisuma procesus organismā. Alvejas sula ir lielisks līdzeklis iekaisumu gadījumā.

Kā arī alvejas sula ir palīgs artrīta un muskuļu problēmu ārstēšanā.

Kā pagatavot uzlējumu ar alvejas sulu?

Alvejas sulu gatavo no gēla, kurš atrodas lapu iekšpusē, un ūdens. Uz glāzi ūdens parasti ņem divas tējkarotes svaigu alvejas sulu.

Labs variants – pievienot apelsīnu sulu.

Kā arī varat izmantot ūdeni un nelielu daudzumu citronu sulas.

Lai saldinātu var pievienot medu.

Ļoti svaīgi ir ievērot ieteicamo diennakts devu, jo lietojot lielos daudzumos alvejas sula var izraisīt caureju. Ieteicams ir maksimāli 2 glāzes dienā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!