Rīt piedzīvosim unikālu datumu 02.02.2020 jeb "Likteņa vārtus"

Rīt piedzīvosim unikālu datumu 02.02.2020 jeb "Likteņa vārtus"

Mēs jau visi zinām, ka cilvēkus sajūsmina interesanti cipari un datumi, un šonedēļ mēs piedzīvosim interesantu parādību un datumu 02.02.2020.

Laikam jau esat dzirdējuši, ka tas būs īpašs un pat maģisks datums.

Numerogoli & astrologi apgalvo, ka tā ir viena no vissvarīgākajām dienām mūsdienu cilvēces vēsturē, skatoties gan no astroloģijas, gan numeroloģijas puses un ne tikai.

Ar ko tas ir saistīts?

Šāda simetrija 0202 | 2020 rada sākumu jaunai enerģijai. Šajā dienā Tu vari mainīt visu savu personīgo dzīvi un naudas labklājības enerģijas veidu!

Visiem spoguļdatumiem numeroloģijā ir savi nosaukumi un īpaša nozīme.

Pitagora numeroloģijā un astrosistemoloģijā matrica nozīmē skaitli 2 - enerģiju, jūtas un emocijas, ne tikai reālas fiziskas un mehāniskas, bet arī iekšējo, smalko enerģiju, prāta un psihes enerģiju. Ārkārtīgi liela Mēness ietekme - kā ieņemšanas, mātes stāvokļa, saiknes ar pagātni, ģimenes lietu, tradīciju, senču atmiņas.

Datums 02022020 ir spoguļveida enerģijas datums. Kādu enerģiju ieliekat šajā datumā, tāda tiks atspoguļota.

Datuma 02022020 ciparu summa ir 8.

Numeroloģijā "8" ir labklājības, pilnas realizācijas, sasniegumu un bezgalības simbols.

Saskaņā ar astroloģiju, "8" asociējas ar Saturnu, Mežāža zīmi. Atslēgas vārdi: finanšu pārvaldīšana, autoritāte, ambīcijas, vara, bizness, spēks, bagātība, organizācija, aicinājums. Skaitlis 8 piešķir cilvēkam enerģiskumu un augstu pašorganizācijas līmeni, praktiskumu un tieksmi visu aprēķināt, kā arī sīkstu prātu un spēju koncentrēt visus spēkus mērķa sasniegšanai. Bet mērķis ir viens – radīt noturīgu materiālo bāzi.

Ir cilvēki, kas apgalvo, ka tā kā nākotnē tūkstošiem gadus uz priekšu nav šādu datumu, tad datumā 02022020 iekļautā enerģija tiks atspoguļota visās nākamajās paaudzēs. Varbūt tādēļ šis datums tiek saukts par “LIKTEŅA VĀRTIEM”.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!