5 iemesli, kāpēc vienam cilvēkam nebūtu jāguļ uz diviem spilveniem (runa nav par māņticību)

5 iemesli, kāpēc vienam cilvēkam nebūtu jāguļ uz diviem spilveniem (runa nav par māņticību)

Ir daudz ticējumu, kas saistīti ar gulēšanu, taču šim apgalvojumam ir visai loģisks izskaidrojums.

1.Muskuļu saspringums

Ārsti uzskata, ka tad, ja cilvēks iemieg uz diviem spilveniem, tad kādā brīdī viņš noslīdēs starp tiem. Tas var izraisīt saspringumu kakla muskuļos, kas novedīs pie galvassāpēm un neizgulēšanās. Tāpēc gulēt būtu ieteicams uz viena spilvena.

2.Sarežģījumi attiecībās

Psihologi uzskata, ka tad, ja sieviete guļ vienlaikus uz diviem spilveniem, viņai ir grūtības ielaist savā dzīvē vīrieti. Bet no otras puses - ja gultā ir tikai viens spilvens, cilvēku var pārņemt vientulības sajūta. Ko darīt? Atbilde: gulēt uz viena spilvena, bet acu priekšā nolikt otru, kas būtu paredzēts nākamajam kavalierim.

3.Krāpšanas risks

Ja mīļotais vīrietis ir aizbraucis komandējumā, tad viens spilvens ir jānoliek skapī, līdz viņš atgriežas. Citādi, kā apgalvo psihologi, pastāv risks ļauties kārdinājumam un uzaicināt ‘’uz tēju’’ simpātisko kaimiņu.

4.Drošība

Piemēram, jaundzimušajiem ir jāguļ vispār bez spilvena, jo pastāv nosmakšanas risks miegā. Pediatri uzskata, ka mazuļiem būtu jāguļ uz muguras, bet zem galvas jānoliek salocīts autiņš.

5.Depresijas risks

Tas attiecas uz veciem cilvēkiem. Viņiem ir grūti samierināties ar vientulību, kad bērni un mazbērni jau aizgājuši katrs savā dzīvē. Bet liekais spilvens gultā tikai atgādinās par savu ‘’nevajadzīgumu’’.

Toties fen-šui speciālisti nepiekrīt ārstu un psihologu viedoklim. Viņi uzskata, ka vientuļiem cilvēkiem, tieši otrādi, ir jāguļ uz diviem spilveniem, jo priekšmeti pāra skaitā ienes dzīvē harmoniju, laimi un mīlestību.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!