Receptes veselībai: nātru sēklas potences uzlabošanai

Receptes veselībai: nātru sēklas potences uzlabošanai

Potences pazemināšanās ir delikāta vīriešu problēma, kas, diemžēl, mūsdienās ir visai izplatīta. Iemesli ir ļoti dažādi; to noteikšanai un efektīvas ārstēšanas nozīmēšanai ieteicams griezties pie ārsta, bet kā papildus līdzekli var izmantot ikvienam pieejamas tautas medicīnas receptes. Viens no tādiem ’’medikamentiem’’ aug it visur - tā ir lielā nātre.

Tiem, kas ir saskārušies ar potences pavājināšanos, ieteicams dzert nātru lapu tēju un svaigu nātru sulu, tomēr par galveno dziedinošo izejvielu šajā gadījumā tiek uzskatītas auga sēklas, ko lieto sausa pulvera, ūdens vai vīna uzlējuma veidā.

Lietojot nātru preparātus, neaizmirstiet, ka tie ir kontrindicēti pie paaugstinātas asins recēšanas, tromboflebīta un varikozo vēnu paplašināšanās, akūtām nieru saslimšanām; hipertoniķiem vēlams iepriekš konsultēties ar ārstu.

Nātru sēklu uzlējums

1 ēdamkaroti sausu lielās nātres sēklu apliet ar 1 glāzi verdoša ūdens, ļaut ievilkties zem vāka 5-10 minūtes, nokāst. Dzert 3 reizes dienā pusstundu pirms ēšanas pa 1 glāzei.

Nātru sēklu pulveris

Izžāvētas nātru sēklas sasmalcināt pulverī. Uzglabāt sausā vietā cieši noslēgtā traukā. Lietot 1 reizi dienā pa 0,5-1 tējkarotei, uzdzerot ūdeni.

Vīns ar nātrēm

20 g sausu nātru sēklu apliet ar 0,5 l sarkano vīnogu vīnu, rūpīgi aizvākot, ļaut ievilkties tumšā vēsā vietā 1 nedēļu, ik dienu sakratot, tad nokāst. Lietot 3 reizes dienā pirms ēšanas pa 1 ēdamkarotei. Šim vīnam piemīt vispārspēcinoša iedarbība, tāpēc to var lietot ne tikai pie potences pazemināšanās vīriešiem, bet arī pie vispārējas organisma novājināšanās.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!