Ja slimo bērns, jāārstē tētis un mamma

Ja slimo bērns, jāārstē tētis un mamma

Šajā rakstā tiek piedāvāta informācija vecākiem, kuri domā, ka: 1. visi bērni slimo, 2. medicīna tiem palīdzēs, 3. bērns jau piedzimis tāds slimīgs utt.
Kas jāzina ikvienam vecākam:

No ieņemšanas brīža (!) līdz 12 gadu vecumam vecāki ir atbildīgi par visu, kas notiek ar bērnu. Ne tāpēc, ka tā kāds ir teicis un tā kaut kur rakstīts, bet gan tāpēc, ka enerģētiski un informatīvi bērns ir pilnīgi atkarīgs no vecākiem. Māte ir atbildīga par to, kā bērns jūtās (ķermeņa enerģētika), savukārt tēvs ir atbildīgs par to, kas ar bērnu notiek (notikumi, darbība), kā arī par to, kā jūtās māte.
Tēvi, jūs sapratāt par ko es runāju? Rezultātā jūs esat atbildīgi par visiem! Un jūs ko domājāt-pasakā esat nokļuvuši? Kā tad…

Mātes ietekme uz bērnu

No ieņemšanas brīža līdz 12 gadu vecumam sākas un turpinās bērna ķermeņa “būvniecība”. Māte ir vienīgais “būvniecības materiāla” avots līdz piedzimšanas brīdim un enerģētiskais avots pēc tā.
To, ka grūtniecības laikā nedrīkst dzert, smēķēt, lietot narkotikas un ēst Makdonaldā, saprot ikviens. Inde ir un paliek inde, tomēr…
Ir lietas, par kurām vecāki nezina. Bērna ķermeņa veidošanās vistiešākajā veidā ir saistīta ar sievietes psihi – tik tieši, ka nekādas indes nespēj nodarīt tādu ļaunumu, kā viena psihiski nestabila sieviete.
Visas psihiskās novirzes grūtniecības laikā, visi stresi – tas atstāj iespaidu uz bērna ķermeņa formēšanos.
Grūtniecības laikā mātei jābūt izcili mierīgai un pozitīvai, jādzīvo prieka gaidās par to, ka drīzumā pasaulē nāks viņas mazulis. Viss, ko pārdzīvo sieviete, atstāj vistiešāko iespaidu uz bērna fizisko attīstību. Tā ir aksioma, ar kuru strīdēties ir bezjēdzīgi.

Mana paziņa 36 gadu vecumā (pati, bez ķeizargrieziena palīdzības) dzemdēja pilnīgi veselu mazuli, vienkārši tāpēc, ka bija dzelžaini mierīga un pilnīgi pārliecināta, ka viss būs labi. Viņa bērniņu ļoti gaidīja! Pat nelielas hormonālās izmaiņas grūtniecības sākumposmā tika uztvertas filozofiski, un ārsti, kuri “kladzināja” par “vēlajām” dzemdībām pasūtīti mazliet tālāk. Rezultāts? Nekādu problēmu dzemdību laikā.
Pēc piedzimšanas un līdz divpadsmit gadu vecumam bērns un māte ir savstarpēji saistīti ar enerģētisko nabassaiti un māte kontrolē bērna iekšējo stāvokli. Pat, ja grūtniecība noritējusi mierīgi, pēc piedzimšanas (īpaši tad, ja tas ir pirmais bērniņš) māti var pārņemt trauksmes stāvoklis – pumpa uz dibena, ātro palīdzību nekavējoties!
Pārāk liels satraukuma stāvoklis ir norma ikvienai mātei, banāli instinkti. Tomēr jāņem vērā, ka visu trauksmi, ko māte izjūt, rūpējoties par mazuli, viņa kā ar sūkni iepumpē bērnā pašā.

Ja māte nepārtraukti baiļojas par bērna stāvokli, viņa savas bailes saņems atpakaļ redzamā veidā – bērns slimos nepārtraukti.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!