Ko nedrīkst darīt pēc saulrieta

Ko nedrīkst darīt pēc saulrieta

Tumšais diennakts laiks ir īpašs laika periods, kuram mūsu senči pievērsa lielu uzmanību. Tumsa biedēja ar nezināmo, tādēļ viņi skaidri zināja, ko nedrīkst darīt pēc saulrieta. Izrādās, ka ir lietas, kuras būtu vēlams atlikt uz citu laiku.

Ir cilvēki, kas tic visām šīm zīmēm un stingri tās ievēro. Tie, kas nav tik māņticīgi, uzskata, ka tās ir tikai muļķīgas pagātnes paliekas, kam nebūtu jāpievērš uzmanība. Precīzi mēs to apgalvot nevaram, tāpēc labāk būtu tomēr ieklausīties.

STRĪDĒTIES

Pēc saulrieta vajadzētu atturēties no strīdiem ar mājiniekiem un citiem cilvēkiem. Pat ja konflikts ir samilzis, labāk to censties atlikt līdz nākamajai dienai vai arī izlīgt tūlīt pat. Eksperti apgalvo, ka tā jūs riskējat piesaistīt sev problēmas ar miegu un nepatikšanas, ja strīdaties pēc saulrieta.

GRIEZT MATUS

Atturieties no matu griešanas, krāsošanas un frizūras veidošanas, kad saule jau norietējusi. Vienkārša matu kopšana, piemēram, maskas uzklāšana nav problēma, bet izvairieties no sarežģītākām manipulācijām. Citādi tā var sabojāt veselību un piesaukt nelaimi.

ATSTĀT ASUS PRIEKŠMETUS UN NETĪRUS TRAUKUS

Saimniecēm derētu radināties novākt no galda asus priekšmetus un nekādā gadījumā neatstāt netīros traukus uz nakti. Speciālisti apgalvo, ka mājas gars var savainoties ar dakšiņu vai nazi un apvainoties. Bet pēc tam viņš mājas saimniekiem sāks atriebties.

Atcerieties, ko nedrīkst darīt pēc saulrieta, un nepiesauciet nelaimi savai mājai. Bet vai jūs zināt vēl kādus ticējumus, kas saistīti ar diennakts laikiem? Padalieties ar mums!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!