Ko darīt, kad tev ir pāri 40 un dzīvē ir viss... izņemot vīrieti?

Ko darīt, kad tev ir pāri 40 un dzīvē ir viss... izņemot vīrieti?

Šajā rakstā nebūs sirsnīgu stāstu, nebūs ilgtermiņa morāles. Jūs lasāt tīri praktisku materiālu - soli pa solim ceļvedi konkrēta mērķa sasniegšanai: kā atrast labāko vīrieti attiecībām sievietei, kura jau ir veiksmīga citās jomās.

Nav tā, ka tu nezini, ko darīt un ko iesākt. Jūs aptur kaut kas cits, proti: jūsu pašu ierobežojumi ceļā uz mērķi.

Kā veiksmīga sieviete atrod vīrieti attiecībām

Pat ja jūs dodatiespie vecmāmiņām un burvjiem, un viņi iespējams palīdzēs ar enerģiju un iedvesmos uzvarai: “ej mājās, viss būs labi”, pēc tam jums būs jāapzinās un jāatbrīvo domāšanas veids no ierobežojumi un šķēršļiem.

Tātad, jums jāveic šīs darbības:

1. Kāpēc?absolūti atklāta atbilde uz jautājumu: "Kāpēc / priekš kam jums vajadzīgs vīrietis "?

Ja jums ir nepieciešams kāds, kas apstiprina, ka jūs joprojām esat oh-woow, vai vēlaties dažādot savu brīvo laiku utt. Citiem vārdiem sakot, motīvs var būt jebkas. Daudz svarīgāk ir, lai tā būtu patiesība.

Atbrīvojieties no vientulības un garlaicības (kam?)

Padarīt dzīvi labāku (kam?)

Kļūsti laimīgāks (par ko?)

Nepietiek sajūtu (kam?)

Apnicis iemigt vienam (priekš kā?)

Pagarināt jaunību (kam?)

Un tā tālāk…

Lieta ir atklāt patieso motīvu, pretējā gadījumā jūsu motīvi būs pretrunā, izveidosies situācija "aiz diviem zaķiem", kur ir redzams viens zaķis (kas ir apzināti un prāts vēlas), bet otrs zaķis ir neredzams (neapzināts motīvs, kas atrodas zemapziņā). Tā rezultātā jūs nenoķersiet nevienu zaķi.

2. Aprakstiet un uzzīmējiet (prātā vai uz papīra) sev vajadzīgo vīrieti, pilnībā atbilstot atbildei no iepriekšējās rindkopas. Norādiet visas detaļas, sākot no ārējām (gara, skaista blondīne ar atlētisku augumu) līdz personīgai (vecums, izglītība, aktivitātes, intereses ...).

3. Izpētiet, kāda veida sievietes ir interesantas šādam vīrietim.

Piemēram, ja jūs esat garlaicīga, dusmīga, dzelžaina “zobenu karaliene”, kas iegrimusi lielajā biznesā, pārslogota ar intelektu, uzdodiet sev jautājumu: kāpēc viņam vajadzīga tāda “laime”? Citiem vārdiem sakot, padomājiet par to, kā jūs varat interesēt iepriekšminētā tipa vīrieti? Vai tas, ko vēlaties, atbilst tam, ko jūs reāli varat dot/piedāvāt.

4. Godīgi atbildiet uz diviem jautājumiem. Vai jūs esat viena no tām, kas ieinteresēs šādu vīrieti? Ja nē, vai varat savilkt savus parametrus tā, lai iekļūtu viņa vēlmju lokā?

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!