Pāri, kuri ķildojas un strīdas, patiesībā visvairāk mīl viens otru
Ikviens pāris laiku pa laikam saskaras ar grūtībām un nesaskaņām. Un, lai gan mēs bieži domājam, ka tā ir slikta lieta, pēc attiecību ekspertes Pam Spurr domām, strīdēšanās patiesībā ir veselīgu un mīlošu attiecību pazīme. Neviens nesaka, ka konflikti un strīdi ir patīkamākie attiecību brīži, jo tie patiesībā cilvēkā izceļ ļoti sliktas un negatīvas emocijas. Bet, partneri strīdas, jo viņi rūp viens otram.
Citiem vārdiem sakot, kad esat iemīlējies kādā, jūs ar viņiem karosiet un strīdēsities, jo vēlaties saglabāt attiecības.
Pēc Spurr teiktā, strīdi rodas, ja ir jānorāda un jāatrisina problēma, kas varētu kaitēt attiecībām. Tāpēc, pareizi rīkojoties, strīdi var nodarīt vairāk labuma nekā kaitēt attiecībām.
“Zemapziņā ķildas parāda, ka jūs rūpat viens otram pat tad, ja ķīvēšanās laikā jūs jūtaties nokaitināts attiecībā pret savu partneri.” Spurr stāsta Huffington Post.
Turklāt, iztēlojieties scenāriju, kas saistīti ar strīdu - abi partneri var dalīties savā starpā ar dziļām jūtām un bailēm. Bet, no otras puses, ja jūs turiet šīs emocijas sevī, jūs, visticamāk, sāksiet aizvainot partneri un iznīcināt saikni starp jums.
Tātad, šeit ir daži noteikumi, kas jums jāievēro, ja vēlaties saglabāt savas attiecības, “veselīgi strīdoties”.
Aizskaitiet līdz desmit. Strīda kulminācijā, lūdzu, aizskaitiet līdz desmit, pirms pasakiet vai izdariet kaut ko tādu, par ko vēlāk nožēlosiet.
Nekļūstiet personisks. Esiet piesardzīgs, lai nesāpinātu savu partneri, sakot viņiem briesmīgas un nejaukas lietas. Neatkarīgi no tā, cik dusmīgi jūs esiet, mēģiniet viņus neapvainot.
Pieturieties pie lietas. Neturpiniet strīdu pieminot pagātnes strīdus un pagātnes problēmas. Jūs nekur tālu ar to netiksiet.
Nepieminiet šķiršanos. Daži psihologi un attiecību eksperti brīdina, ka, minot šos vārdus savam partnerim, attiecības var sākt slīdēt uz leju.
Pārdefinējiet salabšanas ekspektācijas. Pēc problēmas atrisināšanas negaidiet, ka viss notiks tā, kā tas bija sākumā. Nesteidzieties, lai nomierinātos, taču patiesi izturieties mīlīgāk un sirsnīgāk viens pret otru.
Piedodiet un aizmirstiet.
Visbeidzot, runājot par pāriem, kuri saka, ka nekad nestrīdas, Spurr saka, ka šiem pāriem varētu būt daži neatrisināti jautājumi, kas jāatrisina. Viņa arī apgalvo, ka šādi pāri, iespējams, vienkārši nemīl viens otru, un tāpēc viņi nerūpējas par savu attiecību saglabāšanu.
“Tas ir ļoti reti, kad pāriem ir 100% harmonija attiecībās par visu, kas skar viņu dzīves,” viņa piebilst.
Tātad, kad jūs sākiet ķildoties un strīdēties ar savu partneri, noskūpstiet viņus un apkampiet viņus, jo tagad jūs zināt, ka viņi jūs mīl un par jums rūpējas tikpat daudz, kā jūs par viņiem.