Mēs visi pieļaujam kļūdas, bet tikai tie cilvēki, kuriem ir patiesa integritāte, atzīst un atbild par tām

Mēs visi pieļaujam kļūdas, bet tikai tie cilvēki, kuriem ir patiesa integritāte, atzīst un atbild par tām

Integritāte ir visdārgākā un vērtīgākā īpašība, kāda cilvēkam var būt.

Integritāte ir būt drosmīgam un pārliecinātam, lai stāvētu uz savām divām kājām. Tas nozīmē, ka jums ir spēcīgs morālais kompass un jūs varat pastāvēt par savu pārliecību. Tas ir būt godīgam par katru cenu un rīkoties pareizi, pat ja neviens neapstiprina jūsu darbības mērķus.

Tāpēc, domājot par šo nožēlojamo, sabojāto un slimo pasauli, kurā mēs dzīvojam mūsdienās, es varu pateikt tikai to, ka integritāte patiesi ir raksturīga iezīme, kas piemīt tikai dažiem patiesiem cilvēkiem, kas atrodas uz šīs pasaules. Cilvēki parasti piedzimst ar šādu īpašību. Tomēr, es uzskatu, ka, ja kaut ko praktizē, tad kaut ko var iemācīties. Un labākais veids, kā to iemācīties, ir justies ārkārtīgi neērti par to, ko jūs esat izdarījuši.

Šeit ir 12 iedvesmojošas iezīmes tiem retajiem cilvēkiem, kuriem piemīt patiesa integritāte! Lai mēs viņus varētu atpazīt un lai mēs varētu būt kopā ar viņiem!

1. VIŅI CIENA CITU CILVĒKU LAIKU

Viņi saprot, cik svarīgi ir citu cilvēku pienākumi, tāpēc viņi ļoti uzmanīgi izturas pret citu cilvēku laiku. Viņi ciena un novērtē citu cilvēku robežas, jo, galu galā, tas ir veids, kā viņi vēlas, lai citi izturētos pret viņiem.

2. VIŅI VIENMĒR NOVĒRTĒ LIETAS, KO DARA CITI

Pat ja tas attiecas uz kaut ko mazu, viņi nekad neuzņemas uzslavas par lietām, kuras viņi nav darījuši. Cilvēki, kuri centās izveidot vai izgatavot noteiktu lietu, ir tie, kas par to ir jāslavē. Uzslavu saņemšana par kāda cita darbu ir kaut kas tāds, ko viņi nekad nepieņems. Viņi uzskata, ka nokļūšana uzmanības centrā ir nožēlojama rīcība.

3. VIŅI IR PATIESI CILVĒKI

Cilvēki, kas dzīvo taisnīgi, ir visgodīgākie un patiesākie cilvēki. Tie nav cilvēki, kas jums acīs teiks kaut ko vienu, bet aiz muguras darīs kaut ko citu. Šie retie dārgakmeņi nekad neslēpsies aiz viltus un vēsas ārienes. Viņi vienmēr parādīs savas patiesās krāsas neatkarīgi no tā, vai cilvēkiem tas patīk, vai nē.

4. VIŅI IR GODĪGI LĪDZ SIRDS DZIĻUMIEM

Jūs varat būt drošs, ka cilvēks ar šīm unikālajām īpašībām nejutīs vajadzību melot jums. Viņi zina, ka meliem ir īsas kājas, un, agrāk vai vēlāk, tie visi nāks uz āru. Neatkarīgi no tā, kas viņiem jāsaka, viņi vienmēr pārliecināsies, ka pateiks to tieši jums sejā.

5. VIŅI CILVĒKOS REDZ TIKAI TO LABO

Šie cilvēki redz pasauli caur rozā brillēm un patiesi tic cilvēku labestībai. Kaut arī mēs dzīvojam ļaunuma ieskautā (maskētā) sabiedrībā, viņi joprojām meklē šķīstību cilvēku dvēselēs.

6. VIŅI NESTRĪDĀS PAR MAZĀM DOMSTARPĪBĀM

Jūs nekad nedzirdēsiet viņus strīdamies par kaut ko mazsvarīgu. Tas ir tāpēc, ka cilvēki ar spēcīgu morālo kompasu izvēlas savus jautājumus risināt civilizētas sarunas ceļā. Viņi uzskata, ka strīdi ir reakcija uz ārkārtīgi zemas vibrācijas emocijām. Un negatīvisms ir kaut kas tāds, ar ko viņi nekad nesamierināsies.

7. VIŅIEM IR SPĒCĪGA INTUĪCIJA

Viņiem ir unikāls spēks uztvert to, ja citiem cilvēkiem kaut kas traucē. Neatkarīgi no tā, vai kāds jūtas skumji vai jūtas tukšs iekšienē, šie cilvēki vienmēr to pamanīs. Turklāt, viņi vienmēr jums būs blakus šādos brīžos. Lai arī kas jūs uzmundrinātu vai liktu jūsu acīm iemirdzēties, viņi to darīs.

8. VIŅI IR PIETICĪGI INDIVĪDI

Pat ja viņi ir pārliecināti par sevi un ļoti labi zina savu vērtību, cilvēki ar patiesu integritāti ir vieni no pieticīgākajiem cilvēkiem uz zemes. Jo lieliska cilvēka labākā īpašība ir viņu pieticīgais raksturs. “Jo augstāk mēs esam novietoti, jo pazemīgāk mums vajadzētu staigāt.” - Markuss Tullius Cicerons

9. VIŅI VIENMĒR IR LAIPNI PRET TIEM, KURIEM TAS IR VAJADZĪGS

Laipnība un mīlestība ir vienīgās lietas, kas daloties vairojas. Tāpēc šie cilvēki dzīvo dzīvi pēc viena vienkārša noteikuma: Pasaulē, kurā jūs varat būt jebkas, esiet laipns. Jo laipnie vārdi atvērs visas dzelzs durvis. Laipnībai ir spēks mainīt pasauli. Un tas viss sākas ar mums.

10. VIŅI ZINA, KAD ATVAINOTIES

Ja viņi ir izdarījuši kaut ko nepareizi, viņi nedomās divreiz, pirms pateiks laipnu un patiesu “Es atvainojos”. Šie cilvēki nebaidās atvainoties. Viņi nejūtas mazāki par citiem cilvekiem, ja ir pieļāvuši kļūdu. Tieši pretēji, cilvēki ar izteiktu integritāti saprot, ka mēs, cilvēki'});">kā cilvēki, galu galā, mēdzam kļūdīties. Bet vissvarīgākā lieta ir tāda, ka mums vajadzētu atzīt savas kļūdas un sakārtot visu tā, lai atkal viss būtu labi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!