7 spēcīgi amuleti un talismani mīlestības piesaistīšanai

7 spēcīgi amuleti un talismani mīlestības piesaistīšanai

Kā šādi priekšmeti darbojas, un cik tie ir efektīvi?

Mīlestība ir visgaidītākās jūtas, kuras sapņo izjust katrs cilvēks. Mēs visi meklējam savu otro pusīti, taču daži bez īpašām pūlēm atrod cilvēku, kam ir gatavi dāvāt savu sirdi, turpretī citi nemierīgi klīst pa Zemi un nekād nespēj atrast savu mīlestību.

Grūti saprast, kā tieši cilvēkam trūkst, lai atrastu savu mīlestību, taču šajā rakstā mēs nesāksim skaidrot iemeslus. Labāk parunāsim par to, kā piesaistīt mīlestību. Dzīve rāda, ka savu otro pusīti visdabiskākajā veidā var pievilkt ar maģisku talismanu un amuletu palīdzību. Kā šie priekšmeti darbojas, un cik efektīvi tie ir? Laiks iepazīties ar tiem tuvāk.

1.Sarkanais ahāts

Lai sastaptu mīļoto cilvēku, vienmēr nēsājiet sev līdzi sarkano ahātu. Tas var būt gredzens vai kulons, kurš jānēsā, to nenoņemot, jo dienu no dienas tas pastiprinās jūsu pievilcību pretējā dzimuma acīs. Pie tam sarkanais ahāts ir īsts talismans, kurš pasargās savu saimnieku no visādām nebūšanām.

Starp citu, noņemt bezlaulības vainagu vai atrast savu otro pusīti palīdzēs arī rotājumi ar smaragdu, koši sarkanu rubīnu vai granātu.

2.Laimīga pāra lieta

Jūsu draugi jau sen ir laimīgi kopā, bet jūs vēl aizvien ciešat bez mīlestības? Jums ir nepieciešama kāda laimīga pāra lietiņa, kas kļūs par īstu mīlestības magnētu. Ja tāda lieta jums būs, naktī to lieciet zem spilvena. Un redzēsiet, ka jau pavisam drīz jūsu dzīvē uzradīsies jūsu vienīgais īstais cilvēks.

3.Mandala

Mandala - tas ir sakrālais attēls, kuru plaši izmanto budistu un hinduistu reliģiozajās praksēs. To dēvē par iekšējo vērtību, kas simbolizē jūsu mikropasauli. Ar tās palīdzību jūs kļūsiet par pievilkšanās centru tiem cilvēkiem, kuri arī meklē mīlestību un harmoniju šajā pasaulē. Vienkārši izkrāsojiet mandalu dažādās krāsās, un šo gatavo amuletu vienmēr turiet pie sevis, tuvāk pie sirds, lai tas ātrāk jums palīdzētu atbrīvoties no vientulības un iepazīt mīlestību.

4.Istabas puķes

Ļoti bieži mēs paši vienkārši nespējam atvērt sirdi un pieņemt mīlestību, nespējam atrast vārdus, ko pateikt cilvēkam, kurš mums ir iepaticies, un rezultātā zaudējam iespēju kļūt laimīgiem. Lai situāciju labotu, sāciet mājās audzēt vijolīti. Šis jaukais istabas augs ne tikai rotās interjeru, bet arī padarīs jūs brīvāku, atbrīvotāku un gatavu ielaist mīlestību savā sirdī. Kopiet šo ziediņu, runājiet ar to, un drīz tas atnesīs jums juteklisku attiecību prieku.

5.Amulets “Iņ-Jaņ”

Istabas puķīti ceļā līdzi nepaņemsi, bet vientuļie cilvēki, kuri savu likteni var satikt gan kafejnīcā, gan ballītē, reizēm pat citā valstī, vēlas vienmēr sev līdzi nēsāt talismanu. Tādiem cilvēkiem tiek ieteikts iegādāties īpašo “Iņ-Jaņ” amuletu. Ja šis amulets pastāvīgi būs ar jums, jūs kļūsiet veiksmīgāks, pārliecinātāks un baudīsiet katru dzīves mirkli.Kad pie horizonta parādīsies jūsu otrā pusīte, jūs to noteikti sajutīsiet.

6.Vēlmju saišķis

Sastapt mīļoto cilvēku palīdz “vēlmju saišķis”. Tas jāuztaisa patstāvīgi, vēlams, vienatnē, lai neviens netraucētu un neiejauktos jūsu vēstījumā kosmosam. Paņemiet papīra lapu un aprakstiet cilvēku, kādu jūs vēlētos satikt. Aprakstiet, kā viņam būtu jāizskatās, kādam raksturam un vaļaspriekiem jābūt. Tad šo papīru satiniet vīstoklī un nolieciet blakus gultai. Ik reizi, dodoties pie miera, aprakstiet savu mīļoto cilvēku. Paies pavisam neilgs laiks, un jūsu dzīvē ienākušais cilvēks būs stipri vien izbrīnīts par jūsu vērību vīstoklī aprakstītā tēla dēļ.

7.Pāra statuete

Ja jūs vēlaties izveidot saskanīgu pāri, jums vienkārši ir nepieciešams divu mīlošu siržu simbols. Par šādu simbolu var kļūt statuete ar attēlotu iemīlējušos cilvēku, dzīvnieku vai putnu pāri. Tie var būt, piemēram, iemīlējušies gulbji, dūdojoši baloži vai dzērves ligzdā.

Tas var likties dīvaini, taču aprakstītie talismani ir daudzfunkcionāli, bet to iedarbība neaprobežojas tikai ar otras pusītes piesaistīšanu. Glabājot savās mājās mīlestības amuletu, jūs stiprināsiet savstarpējās attiecības,

  • radīsiet romantisku auru attiecībās,
  • atjaunināsiet jūtas,
  • pasargāsiet sevi un partneri no lāsta un ļaunas acs,
  • sajutīsiet harmoniju savienībā ar mīļoto cilvēku.

Kā redziet, mīlestības talismani padarīs jūs pievilcīgākus pretējā dzimuma acīs un piesaistīs jums vēlamo cilvēku. Taču nevajag paļauties vienīgi uz amuletiem. Ir svarīgi attīstīties, strādāt ar sevi, izskaust kļūdas, kuras bijāt pieļāvuši, iepazīstoties iepriekš. Centieties būt patiesi un labvēlīgi, atsaucīgi un uzmanīgi. Cieniet otra cilvēka jūtas, un jums noteikti viss izdosies!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!