Liekais svars - problēmas ar veselību

Liekais svars - problēmas ar veselību

Kā zināms, tad katras sievietes figūra ir unikāla. Dažas sievietes ir ar apaļām formām, bet citas tik slaidas, ka nevar atrast pat gramu liekā svara. Tauki var uzkrāties dažādās ķermeņa zonās, katra no šīm zonām liecina par kādu organisma darbības tarucējumu.

Ja esat pamanījusi, ka liekais svars sāk uzkrāties uz sāniem, tad tas liecina par to, ka ir traucēta vairogdziedzera darbība un tā hormoni "liek" tur uzkrāties taukiem. Šī procesa apturēšanai netietiks tikai ar diētu, lai turpmāk tauki tur neuzkrātos. Būtu jāizvairās no smago metālu uzņemšanas, kuri atrodami krāna ūdeni un zobu pastā. Ja smagie metāli jau atrodas organismā, tad jāpasteidzās attīrīties no tiem.

Tāpat jūs drošvien esat pamanījusi, ka tauki vēdera rajonā spēj uzkrāties arī cilvēkiem, kuri ir tievi. Tas liecina par to, ka cilvēks ilgstoši atrodas stresa stāvoklī. Zinātnieki jau sen ir pamanījuši, ka cilvēkiem kuri piedzīvo stresu vai depresiju, tauki uzkrājas vēdera rajonā. Pirmkārt nepieciešams savest kārtībā nervu sistēmu un izdzert kursu ar zāļu tējām. Tikai pēc tam jāsāk atbrīvoties no uzkrātā liekā svara.

Tauku uzkrājumi uz augštilbiem un muguras nav tik uzkrītoši. Sievietēm ar šādu problēmu ir diez gan sarežģīti atrast piemērotu apģērbu. Tauku uzkrāšanās uz augšstilbiem un muguras liecina par to, ka šī sieviete ir saldumu un miltu izstrādājumu cienītāja. Tie satur lielu daudzumu cukura un ogļhidrātu, rezultātā asinīs izdalās liels daudzums insulīna. Lai atbrīvoties no liekā svara šajās zonās nepieciešams atteikties no ātrajiem ogļhidrātiem, piemēram, maizi aizvietot ar rīsu galetēm un saldumus aizvietot ar augļiem vai medu.

Daudzas sievietes nepievērš uzmanību tam, ka tauki uzkrājas arī uz ceļiem, to var viegli noslēpt uzvelkot zeķubikses vai džinsus. Pat ja to var paslēpt, tas nenozīmē, ka problēmas nav. Tauku uzkrāšanās šajā zonā liecina par pārmērīgu saldu un sāļu produktu lietošanu. Rezultātā organisms aiztur lieko šķidrumu ikru un ceļu zonā. Risinājums ir viens - šo produktu patēriņš ir jāsamazina līdz minimuma. Ieteicams veikt atslodzes dienas, kurās sāls netiek lietota vispār. Šādu atslodzes dienu jāveic reizi nedēļā.

Tauku uzkrājumi uz krūtīm, rokas augšējā daļā un iekšējā daļā augštilbiem liecina par to, ka asīnīs ir liels daudzums sieviešu hormona - estrogēna. Šajā gadījuma labākais risinājums ir apmeklēt ārstu ginekologu-endokrinologu, kas jums nozīmēs nepieciešamo ārstēšanu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!