Mēs dzīvojam sabiedrībā, kurā ir kļuvis ļoti grūti uzturēt veselīgas attiecības

Mēs dzīvojam sabiedrībā, kurā ir kļuvis ļoti grūti uzturēt veselīgas attiecības

Pēdējā laikā es esmu daudz domājusi par attiecībām.

Mīlestība patiešām ir viena no maģiskākajām lietām, ko cilvēks var piedzīvot. Tā ir lielākā svētība dzīvē. Tomēr man šķiet, ka mēs tam vairs īsti neticam. Mēs dzīvojam sabiedrībā, kas audzina ātri pamest.

Vienkārši paskatieties jums apkārt. Mūsdienu attiecības nevar izdzīvot vairāk nekā dažus mēnešus. Es nesaku, ka nav noteiktu izņēmumu... Vienkārši mēs esam kļuvuši patiesi aizņemti un nepacietīgi.

Mums vairs nerūp īsta, patiesa saikne ar citu cilvēku. Mēs sekojam tikai aizraujošām, neparedzamām un jautrām pieredzēm, kas mūsu dzīvi padara interesantāku. Mūsu attiecības parasti ilgst līdz brīdim, kad mums kļūst garlaicīgi vai atrodas kaut kas vēl labāks.

Mēs nevēlamies un nespējam mīlēt bez jebkādām ierunām. Mums nav laika ieguldīt sevi mīlošās attiecībās un gaidīt, kamēr lietas attīstīsies tālāk. Mēs vēlamies to visu un mēs to vēlamies tagad. Un, ja mēs to nevaram iegūt, mēs nevaram to gaidīt un mums viss apnīk.

Patiesība ir tāda, ka mēs dzīvojam sabiedrībā, kurā veselīgu un funkcionālu attiecību uzturēšana ir kļuvusi patiesi grūta.

Šeit ir trīs galvenie iemesli, kāpēc mūsdienu attiecības viegli izjūk:

1. MĒS NEZINĀM, KĀ KOMUNICĒT

Pirmais un vissvarīgākais veselīgu un veiksmīgu attiecību balsts ir komunikācija. Būt atvērtam un godīgam pret partneri ir kaut kas ļoti būtisks, lai vienas attiecības attīstītos. Kāpēc? Jo kā cilvēki mēs neesam spējīgi lasīt domas. Tas ir tik vienkārši. Ir neticami grūti saprast citu cilvēku un uzzināt, ko viņi patiesībā vēlas vai kas viņus iepriecina, nerunājot ar viņiem. Es nezinu, kāpēc, bet mūsdienās cilvēki dod priekšroku klusēt par visu, kas viņus traucē, nevis būt par to atklātiem. Tātad, tāpat kā domino efekts, jo ilgāk mēs apspiežam šīs emocijas, jo vairāk mēs kļūstam aizvainoti. Galu galā, tas viss nāk pie mums atpakaļ visbriesmīgākajā veidā. Mēs sākām nodarīt nopietnu kaitējumu mūsu attiecībām, kas bieži vien nav vairs labojams.

2. MĒS PALAIKAM ATTIECĪBĀS, KURĀS MĒS NEESAM LAIMĪGI

Esmu pārminusi šo tēmu kopā ar tik daudziem cilvēkiem, kuri man ir ļoti tuvi, un es joprojām to nevaru saprast. Kā būt vientuļiem var vairāk biedēt cilvēkus, kā atrašanās attiecībās ar nepareizo cilvēku? Kā tas, ka esiet ērti iekārtojušies attiecībās, var radīt kādam lielāku gandarījumu nekā patiesas mīlestības atrašana? Es pazīstu daudzus cilvēkus, kuriem nebija grūtību būt attiecībās, kurās viņi jūtas ērti bez mīlestības, jo viņi uzskatīja, ka tas ir pareizi. Neaizmirsīsim arī tos, kuri ir piespieduši sevi būt attiecībās ar cilvēkiem, kurus viņi nemīl... Tas viss ir tāpēc, lai šie cilveki nebūtu vieni. Tas viss ir sabiedrības standartu ievērošanas labad. Tas, iespējams, ir pirmais iemesls, kāpēc mūsdienās lielākā daļa cilvēku necenšas uzturēt veselīgas un funkcionālas attiecības. Viņu attiecību pamats nav pietiekami spēcīgs, lai uzturētu šādas attiecības.

3. MĒS NEUZTICAMIES CILVĒKIEM

Un tāpēc, galu galā, visas iepriekš minētās (darbībās) mūs noved pie tā. Uzticības zaudēšanas. Mēs pārstājam ticēt cilvēku patiesajai savienībai, jo viņi izvairās izrādīt savas patiesās jūtas. Mēs pārstājam ticēt cilvēku nodomiem, jo zinām, ka viņi var viegli tēlot attiecībās. Mēs pārstājam ticēt cilvēku solījumiem, jo tie bieži tiek lauzti. Tā rezultātā mēs neatrodam iemeslu turpināt cīņu, lai attiecības darbotos. Tātad, mēs izvēlamies vieglāko ceļu un aizejam no attiecībām. Mēs aizejam pat nedomājot, kāda būtu mūsu dzīve, ja mēs būtu pacentušies vairāk. Mēs aizejam nedomājot, kādas būtu mūsu attiecības, ja mēs tikai pieliktu vairāk pūļu, lai attiecības izdotos. Diemžēl šāda ir pasaule, kurā mēs dzīvojam. Ir arvien grūtāk atrast patiesu mīlestību. Bet vēl jo vairāk, ir kļuvis vēl grūtāk to saglabāt.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!