Bedrītes uz jostasvietas ir tikai nedaudziem. Ko tās nozīmē?

Bedrītes uz jostasvietas ir tikai nedaudziem. Ko tās nozīmē?

Vai kādreiz esiet ievērojuši sev uz jostasvietas divas nelielas iedobītes? Tās sauc par Venēras bedrītēm un jau izsenis tiek uzskatītas par skaistuma simbolu. Bet ko gan tās nozīmē, un ko īsti šīs iedobītes varētu pastāstīt par mums?

Informācija par bedrītēm

Šādas iedobītes ir visiem, taču ne katram tās ir redzamas. Vīriešiem arī tādas ir sastopamas, tikai viņiem tās sauc par Apolona bedrītēm. Pirmo reizi vērību tām piegrieza Mikelandželo. Renesanses laika skulptori šīs bedrītes vienmēr centās parādīt savos šedevros. Turklāt šīs bedrītes piešķir jums seksualitāti un pat vairāk, kā apgalvo mediķi, tās liecina par jūsu lielisko veselību.

Papildus pētījumi

Pagājušajā gadsimtā mediķi pētīja šo bedrīšu īpatnības grūtniecēm, lai varētu novērtēt gurnu formu un platumu, sniegt prognozes gaidāmajām dzemdībām. Šodien tām vairs netiek pievērsta tik liela uzmanība. Bedrītes ir kļuvušas vairāk par estētisku īpašību, kādam tās patīk, citam ne. Attiecībā uz fizioloģiju, Venēras bedrītes liecina par labu ķermeņa attīstību un stipru veselību. Turklāt tiek uzskatīts, ka sievietes ar šādām bedrītēm dzemdē vieglāk.

Ko darīt, ja bedrīšu nav?

Diemžēl sporta zālē vai kā citādi šīs bedrītes iegūt nevar. Tā ir tikai un vienīgi ģenētiska īpatnība, tāpēc tur neko nevar darīt. Taču iespējams, ka tad, ja jums ir liekais svars, šīs iedobītes paslēpušās zem taukiem? Pamēģiniet nomest svaru un, iespējams, jūs ieraudzīsiet savas bedrītes. Ja jūsu vecākiem tādas ir, tad noteikti būs arī jums.

Bedrīšu dziļums

Dziļums var būt dažāds. Dažiem bedrītes ir stipri izteiktas, citiem - mazāk. Jūs varētu mēģināt nomest lieks kilogramus, ja tās jums ir, vai arī doties uz sporta zāli. Pieaugot muskuļu masai, visticamāk, arī jūsu bedrītes kļūs izteiktākas un pievilcīgākas.

Nobeigumā

Pieejiet pie spoguļa un paskatieties, vai jums ir Venēras bedrītes? Cik stipri tās ir redzamas? Vai jūs tās uzskatiet par pievilcīgām vai, tieši otrādi, vērtējiet par trūkumu? Dalieties ar savām domām!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!