Manā dārzā skudru nav. Dalos ar vienkāršu recepti

Manā dārzā skudru nav. Dalos ar vienkāršu recepti

Droši vien katrs dārzkopis ir saskāries ar skudru uzbrukumu, kur tik nesāc rakt, tā noteikti uzduries skudru pūznim.

Reiz es uzdūros interesantam līdzeklim un nolēmu to pagatavot kaitīgajiem kukaiņiem, kuri nodara ievērojamus postījumus maniem stādiem.

Es tāpat kā daudzi citi esmu pielietojusi dažādus paņēmienus, man ir teikuši, ka palīdzēs mannas putraimi vai kvieši, varbūt kādam tie arī palīdzēja, bet tikai ne man. Bet vispār, es esmu jau tik daudz ko izmēģinājusi, bet apstājusies pie tautas līdzekļa, par kuru tūlīt jums pastāstīšu.

Tiesa gan, vārošs ūdens ir līdzējis, bet tikai tur, kur nav dobju un aug tikai nezāles. Uzreiz tiksiet vaļā gan no nezālēm, gan skudrām. Bet skudras ir arī dobēs.

Lasi arī šo: Viena šī auga lapa var izglābt Jums dzīvību! Tas aug gandrīz katrā dārzā, bet tikai daži zina kā to lietot!>

Tās jau ir pielāgojušās daudzajiem paņēmieniem un līdzekļiem, taču iznīdēt tās ir nepieciešams. Tādā veidā viņas man sabojāja jauno kociņu, apmetās zem tā, sataisīja daudz eju, izveidojās tukšumi, un kociņš aizgāja bojā. Kad sakņu vietā sāku rakt, sāka mukt veselas skudru kolonijas, es pat iekliedzos, cik viņu bija daudz.

Es uzskatu savu recepti par vienkāršu, kas neprasa daudz līdzekļu. Skaidrs, ka uz visiem laikiem atbrīvoties no skudrām nebūs iespējams, taču šāda līdzekļa pietiks ilgam laikam:

Paņemiet divus vārītus olu dzeltenumus, vienu paciņu 10g borskābes, tējkaroti aromātiskas saulespuķu eļļas, var pievienot nedaudz ievārījuma, lai pievilinātu tās ar saldumu, viņām tas garšo. Visu samaisiet un saveliet nelielās bumbiņās, izlieciet tās visur, kur ir skudras. Burtiski pēc neilga laika viņu vairs nebūs, viņas to ienesīs skudru pūznī un visas aizies bojā.

Pēc kāda laika to var atkārtot, protams, ja skudras vēl būs. Novēlu jums veiksmi un padzeniet šos kukaiņus no saviem dārziem! Ceru, ka jums mana metode noderēs.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!