6 sievietes frāzes, kas atklāj, ka viņa ir ārkārtīgi skaudīga

6 sievietes frāzes, kas atklāj, ka viņa ir ārkārtīgi skaudīga

Viņa noniecina citu panākumus, jo pati neko dzīvē nav sasniegusi.

Cilvēks, kurš izjūt skaudību pret citiem, nekad tajā neatzīsies. Šo sajūtu ir pieņemts rūpīgi slēpt, jo apkārtējie to nosoda. Nereti mēs paši sev baidāmies atzīties, ka kādu apskaužam. Patiesībā atpazīt skaudīgu sievieti nav nemaz tik grūti - atliek tikai pievērst uzmanību dažām viņas frāzēm, atklājot šīs būtnes patieso dabu.

“Tev pastāvīgi veicas, atšķirībā no manis”

Šāda frāze var izskanēt jebkurā situācijā. Piemēram, skaudīgās sievietes draudzene ir veiksmīgi apprecējusies, darba kolēģe ir paaugstināta amatā, kaimiņienei vīrs uzdāvinājis auskarus ar briljantiem. Frāze par veiksmi ir gluži bezjēdzīga, jo ar veiksmi šeit nav nekāda sakara.

“Ai, tur nav nekā īpaša, jebkurš to var”

Šīs frāzes galvenais mērķis ir parādīt sarunu biedram , ka viņš ir tāds pats neveiksminieks, kā citi, un lepoties ar kaut kādiem “šķietamiem” panākumiem viņam nav nekāda iemesla. Skaudīga sieviete vienmēr noniecina citu cilvēku panākumus. Viņa grib ticēt, ka neviens no viņai pazīstamajiem cilvēkiem nav apveltīts ne ar prātu, ne talantu, ne citām vērtīgām īpašībām. Skauģei ir vieglāk pārliecināt sevi par to, ka uz šo “neveiksminieku” fona viņa pati nav nemaz tik slikta, nekā censties pašai kaut ko mainīt savā dzīvē uz labo pusi.

“Zini, šī blūze bija modē pirms gadiem 15, tagad tādas vairs nevalkā”

Tiklīdz skaudīgā sieviete ieraudzīs draudzenei kādu skaistu lietu (blūzi, svārkus, kleitu), viņa tūlīt pat paziņos neapstrīdamā tonī, ka uzvilkt ko tādu mūsu laikos ir vienkārši nepieklājīgi. Turklāt, jo labāk draudzene tajā izskatās, jo indīgāks būs skauģes komentārs. Viņa pieliks maksimālas pūles, lai sabojātu draudzenei garastāvokli, un līdz ar to kaut nedaudz nomierinātu skaudības sajūtu, kas grauž viņu no iekšas. Sagaidīt komplimentu no šīs dāmas var tikai vienā gadījumā - ja jūs uzvilksiet kaut ko patiešām šausmīgu, kas jums galīgi nepiestāv.

“Jūs vienkārši esat izmetuši naudu vējā, gribēdami visus pārsteigt”

Draugi ir devušies ceļojumā pa Eiropu? Nu ko, tā bez šaubām ir veltīgi izmesta nauda, pie tam ar vienu vienīgu mērķi - pūst miglu acīs apkārtējiem. Skaudīga sieviete nekad nepriecāsies par citiem, viņa visur atradīs negatīvo un noteikti dalīsies savos secinājumos ar apkārtējiem. Šai dāmai ir sarežģīti pieņemt draugu un paziņu panākumus, daudz vieglāk ir spļaut indi un burkšķēt.

“Laime nav naudā, tas taču visiem ir zināms”

Laime tik tiešām neslēpjas naudā, tikai skaudīga sieviete šai frāzei piešķir pavisam citu jēgu. Tādā veidā viņa vēlas parādīt, ka veiksmīgos cilvēkus, kuri ir daudz sasnieguši dzīvē, atliek tikai pažēlot, jo viņi nu tiešām nevar būt laimīgi. Jo visiem taču ir zināms, ka bagātība cilvēku sagrauž no iekšpuses, padara viņu nejūtīgu, drūmu un dusmīgu - tieši tā sevi mierina skauģe. Viņa lieliski saprot, ka pati nekad negūs panākumus, tāpēc vienīgais, kas viņai atliek, ir izgāzt dubļus uz cilvēkiem, kam tas izdodas.

“Vai zini, kāpēc man dzīvē ir tik grūti? Jo mani visi apskauž!”

Īsta žanra klasika - vainot citus tajā, par ko esi atbildīga pati. Skaudīgā sieviete nelaidīs garām izdevību pastāstīt, cik nepatīkami cilvēki ir viņai apkārt. Tieši tādu cilvēku dēļ viņai darbā nedod paaugstinājumu, nepiedāvā algas pielikumu, nesveicinās kaimiņi, izvairās radinieki. Ja nebūtu apkārtējo skaudības, viņas dzīve noteikti būtu noritējusi citādi. Ar šo domu skauģe mierina pati sevi un patiešām tam tic.

Ja šai dāmai pajautātu, tieši kādi viņas talanti vai sasniegumi izraisa tādu apkārtējo neviennozīmīgu reakciju, tad diez vai viņa kaut ko sakarīgu spētu atbildēt. Lai gan viņas ticība savam vienreizīgumam paliks nesatricināma.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!