Mūsdienu ticējumi, kas vienmēr piepildās

Mūsdienu ticējumi, kas vienmēr piepildās

Pastāv daudz mūsdienu ticējumu, kas vienmēr piepildās.

Saraksts pastāvīgi tiek papildīnāts ar jauniem ticējumiem. Protams, vairumā gadījumu tās ir adaptētas mūsdienu situācijām senās zīmes, bet būtību tas nemaina.

Ticējumi uz laimi ir visizplatītākie pasaulē. Tas ir visai acīmredzami, jo katrs taču likteņa zīmēs meklē kaut daļiņu labā un patīkamā. Mūsdienu ticējumi ne vienmēr ir pozitīvi, bet, kā par brīnumu, vienmēr iedarbīgi.

Kāpēc zīmes darbojas

Pasaule ap mums pakļaujas bioenerģētikas likumiem. Tas nozīmē, ka tāpat vien nekas nenotiek. Ja cilvēkam veicas vai neveicas, tas ir viņa nopelns vai kļūda. Ar zīmēm notiek apmēram tas pats. Kad mums saka, ka, piemēram, balodis, kurš sitas logā, ir uz nelaimi, tad vairums cilvēku uz to arī noskaņojas. Tas ir atkarīgs tikai no tā, kā jūs uztverat visu sev apkārt. Simtprocentīgi zīmes darbojas uz viegli ietekmējamiem cilvēkiem. Ja jūs ir grūti piespiest domāt tā, kā vajadzīgs citiem, tad zīmes darbojas sliktāk.

Tādā veidā darbojas domas pievilkšanas likums. Tas, par ko jūs domājat, notiek apskaužami regulāri. Protams, ir mūsdienu ticējumi, kuri nepakļaujas loģiskam izskaidrojumam, taču darbojas kā pulkstenis. Piemēram, ticējums par to, ka aizsmēķēta cigarete paātrina autobusa pienākšanu. Nav zināms, kāpēc, bet daudzos gadījumos tā patiešām ir.

Mūsdienu ticējumi

1.Ja mājās atstāsiet nekārtību, satikšanās noritēs ļoti labi. Nemazgātu trauku kalni, nesaklāta gulta un daudz kas cits - pie jums kāds atnāks. Ja sakopsiet dzīvokli viesu uzņemšanai, visdrīzāk, viņi neatnāks. Tā notiek ar visu, kur jūs ieguldiet sevi pēc pilnas programmas.

2.Izbērt cukuru - labas lietas, mīlestība. Ja esat attiecībās vai laulībā, problēmas un nebūšanas drīzumā atrisināsies. Ja esiet meklējumos, gaidiet patīkamu iepazīšanos, romantisku satikšanos. Jo vairāk cukura izbiris, jo vairāk izredžu uz panākumiem.

3.Ja jūs nejauši uzvelkat jaku vai krekliņu ar muguru uz priekšu vai ar iekšpusi uz āru, pie tam, pagūstat iziet uz ielas, tas vēsta kaut ko labu. Visticamāk drīzumā jūs gaida liktenīga tikšanās, interesantas pārmaiņas dzīvē. Varbūt radīsies kāda unikāla ideja attiecībā uz vaļasprieku, biznesu vai darbu. Jebkurā gadījumā jūs gaida milzīgai veiksmei.

4.Ja jūs esat aizmirsis uzlādēt telefonu, bet ārpus mājas iespējas to uzlādēt nav, visticamāk kāds jūs meklēs, kad telefons pavisam izlādēsies un atslēgsies. Ja jums ir bijusi ieplānota nopietna lieta, tā var tikt pārcelta uz citu dienu - šeit darbojas nelietības likums.

5.Ja jūs ilgi neesat mazgājis mašīnu un pēkšņi nolemjat to izdarīt, ilgi tīra tā nebūs: visticamāk tajā pašā dienā vai rīt būs lietus. Šeit par visiem simts procentiem darbojas nelietības likums, jo lietus sākšanās nav atkarīga no jūsu domām.

6.Sataisīties garam ceļojumam vajag tieši pirms došanās ceļā - nevis nedēļu pirms, bet iepriekšējā vakarā un no rīta. Ja jūs visu saliksiet jau iepriekš, noteikti kaut ko aizmirsīsiet. Tā notiek ļoti bieži, jo cilvēka uzmanība izkliedējas, kad viņš nomierinās un atslābst.

7.Kad jūs ejat vai braucat uz māju, tad gadās tā, ka katrā luksoforā jums veicas un jūs ejat vai braucat pie zaļās gaismas bez gaidīšanas. Ja mājupceļā visi luksofori gadās zaļie, tad jāgaida kaut kādas problēmas, plānu izjukšana, vilšanās personīgajā dzīvē. Piemēram, ja jūs ļoti ilgi vēlējāties satikties ar mīļoto cilvēku vai draugiem un ilgi to plānojāt, tad šādas zīmes liecina par to, ka visticamāk jūsu plāni izjuks.

Pats galvenais, lai jūsu dzīves principi neļautu jums būt atkarīgiem tikai no zīmēm. Centieties paļauties uz veselo saprātu, gudrību un tuvu cilvēku padomiem - tas palīdzēs minimizēt kaitējumu pat no visnegatīvākajām zīmēm.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!