Lauru lapu dedzināšanas brīnumainie ieguvumi

Lauru lapu dedzināšanas brīnumainie ieguvumi

Vairumam cilvēku vārdi "lauru lapas", visticamāk, asociējas vien ar putekļiem klātu lapu paciņu, kas gadiem mētājas garšvielu plauktā. Bet, vai zinājāt, ka šīs lapas patiesībā spēj paveikt brīnumainas lietas jūsu mājās? Sākot ar insektu atbaidīšanu līdz pat stresa līmeņa samazināšanu - lauru lapu dedzināšana spēj sniegt milzum daudz ieguvumu.

Mazina trauksmes izjūtu un stresu

Lauru lapas satur eļļu, ko sauc par eugenolu. Ir pierādīts, ka tai piemīt nomierinoša iedarbība. Ja izjūtat nemieru vai jūtaties saspringts, izmēģiniet savās mājās sadedzināt dažas lauru lapas, lai palīdzētu sev atbrīvoties.

Uzlabo jūsu imunitāti

Lauru lapas ir bagātas ar antioksidantiem, kas spēj palīdzēt uzlabot jūsu imūnsistēmu. Ja jūtaties ne visai labi, izmēģiniet katliņā vārīt lauru lapas ūdenī, radot uzmundrinošu uzlējumu.

Atbaida kukaiņus

Nevienam nepatīk nevēlami ciemiņi savās mājās kukaiņu formātā. Par laimi, lauru lapas spēj palīdzēt, lai tie turētos pa gabalu. Gan odi, gan citi kukaiņi necieš eugenola smaržu, tādēļ lauru lapu dedzināšana ir vienkāršs un dabisks veids kā panākt, lai jūsu māja būtu brīva no dažādiem kukaiņiem.

Kontrolē diabētu

Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts ASV Nacionālajā Medicīnas Bibliotēkā, lauru lapas spēj palīdzēt tikt galā ar diabētu. Pētījumā atklāts, ka lietojot uzturā 1-3 gramus lauru lapu dienā, pazeminās cukura līmenis asinīs un uzlabojās insulīna līmenis. Lauru lapas ir bagātas ar antioksidantiem, kas spēj palīdzēt organismam sevi pasargāt no brīvo radikāļu bojājumiem.

Palīdz tikt galā ar bezmiegu

Ja jums ir problēmas ar miegu, lauru lapu dedzināšana var palīdzēt. Lauru lapas satur sastāvdaļas, kas veicina relaksāciju un mieru, un to saldā smarža var palīdzēt iemigt.

Pārliecinieties par drošību

Lai arī, bez šaubām, lauru lapu dedzināšana spēj sniegt daudz pozitīvu ieguvumu, tajā pašā laikā ir svarīgi izsvērt visus ar drošību saistītos jautājumus. Lauru lapu dedzināšana jāveic piesardzīgi, labi vēdinātās telpās un jāuzmanās no dūmu ieelpošanas. Tāpat, nekad neatstājiet tās bez uzraudzības degot, jo arī šis ir ugunsdrošības risks. Pēc to dedzināšanas pārliecinieties, ka uguns ir pilnībā nodzēsta. Ievērojot vienkāršus ugunsdrošības noteikumus, jūs droši varat izbaudīt lauru lapu dedzināšanas ieguvumus savās mājās.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!