Dedziniet lauru lapas istabā! Iemesls ir satriecošs!

Dedziniet lauru lapas istabā! Iemesls ir satriecošs!

Sadedziniet lauru lapas savās mājās. Kad uzzināsiet par šīs unikālās metodes labajām īpašībām, tā kļūs par Jūsu ieradumu! Vai Jūs zināt par valdošā aromāta spēku mājās?

Lauru lapas, kā zināms, ir ne tikai ļoti veselīgas, bet tām piemīt arī satriecoša smarža. Mēs šo augu izmantojam dažādu ēdienu pagatavošanā. Izrādās, ka lauru lapas var izmantot arī pavisam citos nolūkos! Senajos laikos grieķi ne reizi vien atzīmējuši šī auga pārsteidzošās īpašības, tā labo iedarbību uz cilvēka veselību. Lauru lapām piemīt spēcīgas nomierinošas un pretiekaisuma īpašības, tādēļ tās ir ļoti labs ierocis cīņā pret epilepsiju. Turklāt, lapas noder arī elpošanas ceļu slimību ārstēšanā.
Lauru lapas var izmantot arī augsta asinsspiediena, bezmiega un stresa gadījumā, augs palīdz stabilizēt holesterīna līmeni organismā. Ir vairāki šī auga lietošanas veidi. Pirmkārt, visizplatītākais ir gatavošanas laikā, pievienot tās ēdieniem.
Taču ir vēl kāds veids: uz šķīvja aizdedziniet lauru lapas un lēnām izstaigājiet visas istabas. No paša pirmā brīža Jūs izjutīsiet neticamu harmoniju un relaksāciju.

Pēc tam nodzēsiet nelielās liesmas un pelnus noskalojiet podā. Vēl kāds labums, ko sniedz lauru lapas - ar to palīdzību iespējams atbrīvoties no prusakiem. Auga smarža ir pilnīgi nekaitīga visai Jūsu ģimenei, pat maziem bērniem. Iespējams, tam būs grūti noticēt, bet šis patīkamais aromāts ne tikai atbaida prusakus, bet var pat tos nogalināt!
Viss, kas ir jāizdara – jānoliek lauru lapas visos mājas stūros. It īpaši virtuvē un pat dārzā.
Šādā veidā Jums izdosies saglabāt pārtikas produktus pilnīgi svaigus, tie nezaudēs savas vērtīgās vielas, jo augā nav pilnīgi nekādu toksīnu, un tas ir 100% dabīgs.
Visbeidzot, ir vērts pieminēt, ka lauru lapas var izmantot gan svaigā, gan kaltētā veidā. Vienīgā atšķirība ir tā, ka sausajām lapām ir daudz spēcīgāks aromāts, kas nozīmē, ka tās ir daudz vērtīgākas un efektīvākas!

Ja Jums patika šis raksts, noteikti iesakiet to tuviniekiem un draugiem!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!