Lai dzīvotu vēl pilnvērtīgāku dzīvi, tērējiet naudu piedzīvojumiem, nevis lietām

Lai dzīvotu vēl pilnvērtīgāku dzīvi, tērējiet naudu piedzīvojumiem, nevis lietām

Mūsdienās tērēt naudu ir iespējams uz neskaitāmām lietām. Pārtika, drēbes, rotaslietas, automašīnas, sadzīves tehnika, elektroierīces un saraksts var tikai turpināties - tās visas ir lietas, ko sabiedrība liek jums pirkt. Patiešām, mēs dzīvojam sabiedrībā, kurā ideja, ka, braucot ar visdārgāko automašīnu, iegādājoties perfektu māju, dodoties uz dārgākajiem restorāniem, valkājot vismodernākās drēbes vai dārgākās rotas, un pērkot jaunākās augsto tehnoloģiju ierīces, ir atslēga uz laimi, un tas viss mūs ieskauj ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību. Diemžēl daudziem cilvēkiem neizdodas saprast to, ka naudas tērēšana uz lietām nav patiesa un paliekoša laime. Tas nav tas, kas ienes mūsu dzīvē patiesa piepildījuma sajūtu.

Jā, rotaslietas-izskatitos-ka-jaunas-iegaume-sos-padomus" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'jaunas'});">jaunas, dārgas automašīnas vai rotaslietas-izskatitos-ka-jaunas-iegaume-sos-padomus" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'jaunas'});">jaunas viedierīces nopirkšana uz kādu laiku var būt aizraujoša un apmierinoša, taču patiesība ir tāda, ka šis prieks vienmēr pazūd. Kad aizraušanās un gandarījums zūd, jūs nonākat tajā pašā vietā, kad meklējat, ko varētu iegādāties atkal, lai justos laimīgs un apmierināts. Nu, ja arī jūs domājat, ka ar nauda var iegādāties laimi, lūdzu, saprotiet to, ka ir labāks veids, kā sasniegt laimi un tērēt naudu. Kad ir algas diena un nauda ienāk jūsu kontā: netērējiet naudu lietām, bet gan sāciet tērēt naudu piedzīvojumiem!!! Jā, ja vēlaties dzīvot laimīgāku un piepildītāku dzīvi, atturieties no naudas tērēšanas nevajadzīgām, dārgām lietām un sāciet meklēt piedzīvojumus. Uzticieties man, tas absolūti atmaksājas.

Lūk, kāpēc:

1. Patiesi svarīgas ir mazās lietas.

Kā es jau teicu, dārgu apģērbu, rotaslietu vai greznu automašīnu pirkšana kādu laiku varētu būt saviļņojoša, taču šis prieks ātri vien pazūd. Tādas lietas kā došanās uz koncertu vai restorānu kopā ar draugiem ne tikai maksās mazāk par iepriekšminētajām lietām, bet arī nodrošinās daudz piepildītāku un ilgstošāku laimi nekā īslaicīgs prieks par dārgu pirkumu. Turklāt, laika pavadīšana ar draugiem palīdzēs jums uzlādēt savu akumulatoru un just mazāk stresa.

2. Dzīve ir domāta atmiņu veidošanai, nevis lietu vākšanai.

Kad būsiet 60 gadus vecs, jūs neatcerēsieties to iPhone 11 Pro, kuru iegādājāties, kad bijāt 20 gadus vecs, jo visiem draugiem bija tāds. Jūs neatcerēsieties dizaineru drēbes, kuras valkājāt, vai to, cik daudz naudas jūs atstājāt bāros, ejot uz tiem kopā ar saviem draugiem. Tā vietā jūs atcerēsieties atmiņas, kuras kopīgi veidojāt ar saviem mīļajiem. Jūs atcerēsieties mirkļus, kad jūs un jūsu ģimene smējāties un kopā jautri pavadījāt laiku. Jūs atcerēsieties brīžus, kad jutāties mīlēti un novērtēti.

3. Dot ir labāk nekā saņemt.

Ir dažas lietas, kas sniedz patiesas laimes sajūtu, piemēram, dāvanas nodošana citam. Tātad, nākamreiz, kad skatieties skatlogos, iepērkieties kādā apģērbu veikalā vai vienkārši klejojiet pa lielveikalu, atgādiniet par to sev. Tā vietā, lai meklētu lietas, kuras jūs varētu iegādāties sev, mēģiniet atrast perfektu dāvanu, lai pārsteigtu savu partneri vai labāko draugu. Iegādājieties savam tēvam jaukas smaržas vai nopērciet savai mātei jauku ziedu pušķi. Pārsteidzot mīļoto cilvēku ar dāvanu, tas ne tikai atdzīvinās viņu dienu un liks viņiem justies lolotiem un novērtētiem, bet arī ļaus jums justies labi pašiem ar sevi, un šāda laime nepazūd kā jūsu īslaicīgā aizraušanās ar jauno iPhone.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!