Atdot savas lietas un drēbes nevajadzētu. Pat tuviniekiem nē…

Atdot savas lietas un drēbes nevajadzētu. Pat tuviniekiem nē…

Kas notiek ar drēbēm, kuras vairs nenēsājam? Parasti mēs tās vai nu izmetam, vai atdodam, sliecoties domāt, ka tādā veidā darām kaut ko labu. Un neaizdomājamies par sekām, pie kurām var novest šāda attieksme. Arī šajā jomā māņticība ir atstājusi savus nospiedumus. Jau no seniem laikiem pastāv ticējums, ka starp cilvēku un lietām, kas viņam pieder pastāv zināma saikne, kurai piemīt sava enerģija. Varam pieņemt, ka apģērbs “atceras” savu iepriekšējo saimnieku.

Tiek uzskatīts, ka mūsu kājas caur apaviem atver noteiktu enerģētisko kanālu, kura izmaiņas spēj ietekmēt iepriekšējo valkātāju. Tieši šī teorija paredz, ka valkāt svešus apavus nozīmē mainīt tā iekšējo enerģētiku.

Vēlamies vērst jūsu uzmanību uz šo lietu sarakstu, kuras nekādā gadījumā nedrīkst atdot citam cilvēkam.

  • Visas tās lietas, kas ir pieskārušās jūsu galvai un matiem. Tās ir dažādas cepures, ķemmes, matu aksesuāri, sprādzes utt.
  • Visas tās lietas, kas pieskārušās jūsu krūšu kurvim, kuras esat nēsājuši ilgu laiku ļoti tuvu savai ādai – piegulošas jaciņas, krekliņi utt.
  • Pats intīmākais, kas ir katram cilvēkam – apakšveļa. To nekādā gadījumā nedrīkst atdot nevienam citam, jo tā ir ļoti cieši pietuvināta jūsu iekšējai enerģijai.
  • Naudas makus un somas, jo tie ir saistīti ar jūsu eksistences finanšu kanālu.
  • Gultas veļu, kura tāpat paņem jūsu enerģētiku un atbild par jūsu ģimenes labklājību un sapratni.
  • Spoguļi, īpaši tie, kuros bieži skatāties. Tie spēj “izsūkt” skaistuma un pievilcības enerģiju.

Šie noteikumi attiecas uz tām lietām, kuras jau ir piesūkušās ar jūsu enerģiju, un kuras jūs sajūt pa īstam. Bet ko tad darīt ar tādu apģērbu?

Tas jāsagriež vairākās daļās, lai būtu pilnīgi pārliecināti par to, ka to vairs neviens nenēsās.

Patiesībā eksistē vairāki ticējumi, kas pasargās jūs no nelaimēm. Piemēram, ja ziedojat savas drēbes nabagiem, tad varat ciest finansiāli, bet uz svarīgu tikšanos jāuzvelk kaut kas jauns, lai viss iecerētais izdotos.

Taču pat izlasot visu augšminēto, jums pašiem, tikai un vienīgi pašiem ir jāizlemj, ko iesākt ar savām personīgajām lietām.

LAI IZDODAS!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!