Katra sieviete kādreiz ir pazaudējusi sevi toksiska vīrieša rokās

Katra sieviete kādreiz ir pazaudējusi sevi toksiska vīrieša rokās

Attiecībām vajadzētu padarīt jūsu dzīvi labāku un laimīgāku. Labas attiecības piešķir pievienoto vērtību un skaistumu jūsu dzīvei un padara jūs piepildītākus kā personu.

Bet, kas notiek, kad tā vietā, lai iegūtu mīlestību, kuru esat pelnījusi ar īsto vīrieti, jūs esat attiecībās ar toksisku vīrieti?

Cik daudz sieviešu ir domājušas par to, vai viņas kādreiz spēs atgūt savu dzīvi normālajā stāvoklī, pēc attiecībām ar viņu toksisko partneri?

Ir sievietes, kuras kautrējas atzīt, ka ir tik ilgi uzturējušās toksiskas attiecībās, jo nevēlas, lai cilvēki domātu, ka viņām nav bijis spēka sevi pasargāt un aiziet no šī toksiskā partnera.

Patiesība ir tāda…

Vienā brīdī savā dzīvē, daudzas sievietes ir tikušās ar vīrieti, kurš ir licis viņām zaudēt viņu pašnovērtējuma sajūtu. Tas ir tāpēc, jo viņas tiek apburtas ar viņu šarmu un mīļajiem vārdiem, un viņas ir ļāvušas viņiem pieņemt visus lēmumus viņu vietā.

Viņas ir tikušās ar kādu, kurš ir atņēmis visu laimi un dzīvesprieku no viņu dzīvēm. Viņas ir aizmirsušas, kā ir būt laimīgām un izbaudīt mazos dzīves sīkumus, jo viņas vairāk uztraucās par to, kā viņas izskatās un kā viņas izturās sabiedrībā.

Viņas ir tikušās ar kādu , kuru, viņuprāt, viņas pazina. Viņas bija pārliecinātas, ka šis cilvēks ir viņu īstais. Viņas bija pārliecinātas, ka viņš nevar būt tik slikts. Viņas sevi pārliecināja, ka tā ir tikai fāze, un ka viņš būs mīlošs un harizmātisks vīrietis, kāds viņš bija tad, kad viņas pirmo reizi viņu satika.

Viņas akli uzticējās savām sajūtām, ka viņu partnerī ir kaut kas labs. Viņas patiešām ticēja, ka viņu partneris viņas mīl, bet viņš vienkārši nebija spējīgs izrādīt savu mīlestību. Tāpēc viņas izdomāja visus iespējamos attainojumus tam, kāpēc viņi ir tik rupji.

Viņas visu laiku sev ir teikušas to, ka viss ir kārtībā, un savas attiecības pasaulei ir parādījušas kā vienu no labākajām lietām, kas ir ar viņām noticis, lai gan patiesība ir tāda, ka šis toksiskais partneris ir licis viņām justies vājām, nedrošām un baidīties no dzīves kā tādas.

Bet, patiesība bija tāda, ka viņas ir tikušās ar cilvēku, kurš nespēj mīlēt nevienu citu, kā tikai sevi. Viņas bija iemīlējušas aukstu cilvēku, cilvēku, kurš viņām lika justies vienām pat tad, kad viņš bija blakus. Viņas ir tikušās ar manipulatoru - cilvēku, kurš savu mērķu sasniegšanai spēj iznīcināt citu cilvēku mērķus.

Kādu, kurš vēlējās, lai viņas viņus padarītu par viņu pasaules centru. Kādu, kurš bija greizsirdīgs. Kādu, kurš viņas “sodīja” ignorējot. Kādu, kas lika viņām sajust bailes, lai nevarētu stāties viņam pretī. Kādu, kurš lika viņām justies tā, it kā viņas attiecībās būtu tās trakās un apsēstās.

Bet lietas, ko viņas ir pārdzīvojušas ar viņu, ir iemesls, kāpēc šīs sievietes ir vienas no spēcīgākajām sievietēm pasaulē.

Viņas ir spēcīgas, jo viņas ir pārdzīvojušas elli un ir izdzīvojušas.

Viņas ir drosmīgas atverot sirdi mīlestībai pēc tam, kad viņas tika sagrautas miljonos gabalu.

Jo, kad viņas tika pamestas, viņas uzzināja, cik spēcīgas un spējīgas viņas patiesībā ir. Kad viņi viņas pameta, viņas iemācījās vēlreiz sevi mīlēt.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!