Kas vīriešu izpratnē ir vilinoša sieviete: kādas īpašības viņi meklē

Kas vīriešu izpratnē ir  vilinoša sieviete: kādas īpašības viņi meklē

Par gaumi, kā zināms, nestrīdas. Un katram vīrietim ir savi uzskati par ideālas sievietes īpašībām. Tāds klasiskais sievietes tēls, kuru meklētu visi stiprā dzimuma pārstāvji, nemaz neeksistē. Tomēr ir 11 īpašības, kuras piemīt tieši vispievilcīgākajām sievietēm.

Sievietes un vīrieši - tie ir divi diametrāli pretstati. Katrs meklē savu pusīti, lai papildinātu viens otru un sasniegtu harmoniju. Kas gan ir tas, kā vīriešiem pietrūkst, un ko viņi mēģina atrast sievietē? Šīs īpašības, pēc vīriešu domām, piemīt ideālai sievietei.

Viņa kopj savu ārieni

Kopta āriene piešķir sievietei šarmu, pat ja viņa nav skaistule pēc vispārpieņemtajiem standartiem. Kopta āda, mati, nagi, gaumīgs apģērbs - tie ir pievilcīgas ārienes pamatnosacījumi. Bet vīrieši, kā zināms, vispirms pievērš uzmanību tieši sievietes izskatam.

Viņai ir humora izjūta

Humora izjūta liecina par asu prātu. Bet gudra sieviete jau pati par sevi pievelk apkārtējos. Ar viņu ir jautri, interesanti un patīkami būt kopā.

Viņai ir sava dzīve

Vīriešus pievelk un pat intriģē sievietes, kurām ir pašām savas intereses, vaļasprieki un draugu loks. Ja visa sievietes dzīve ir pakārtota vienīgi vīrietim, tad viņa ātri kļūs garlaicīga un neinteresanta. Neatkarīga sieviete iedvesmo, jo prot savu dzīvi iekārtot pati. Vīrieši viņu vienmēr ciena un nekad neuzskatīs par ‘’bezmaksas pielikumu’’.

Viņai patīk tuvība

Kad aizveras guļamistabas durvis, tad viņa no biznesa lēdijas / ideālās saimnieces / pai-meitenes pārvēršas temperamentīgā tīģerienē. No viņas var sagaidīt visdažādākos pārsteigumus. Un no tādas sievietes vīrietis nekad neskries ‘’pa kreisi’’.

Viņa ir ambicioza

Šī sieviete ir ideāla dzīves draudzene, kas atbalstīs grūtā brīdī. Viņa ir piedzīvojusi gan veiksmi, gan panākumus, gan arī sakāvi. Tādēļ ambicioza sieviete kļūs par ideālu partneri veiksmīgam vīrietim.

Viņa izsaka savu viedokli

Tāda sieviete nekad nevienam neskatās mutē. Viņa precīzi formulē savas vēlmes un gaidas. Ar viņu vīrietim ir vieglāk orientēties, nevis lauzīt galvu par to, ‘’ko gan viņa atkal grib’’.

Parasti viņai ir lielisks garastāvoklis

Pozitīvs noskaņojums pielīp no viena cilvēka otram. Un sieviete, no kuras staro labs garastāvoklis, vīriešus pievelk. Līdzās viņai dzīvot kļūst gaišāk.

Viņai ir augsts intelekta līmenis

Izveidot ilgstošas un stipras attiecības būs vieglāk tieši ar šādu sievieti. Ar viņu var runāt per jebkuru tēmu, daudz no viņas iemācīties. Arī viņu pašu interesē tikai gudri vīrieši.

Viņas vērtības

Viņa ir gādīga, maiga, mīloša. Šai sievietei var uzticēties, viņa nekad nenodos. Viņai ir savi dzīves principi, pie kuriem šī dāma pieturas.

Viņa novērtē savu vīrieti

Viņa lieliski zina visas sava vīrieša labās īpašības un prot tās novērtēt. Un kā vēl! Daudz ko no tā labā, kas ir vīrietī, viņa pati ir viņam ieaudzinājusi un attīstījusi. Un vīrietis pateicībā pieņem šo cieņu.

Viņa ir pārliecināta par saviem spēkiem

Par sevi pārliecināta sieviete ir visu vīriešu uzmanības objekts. Viņa zina savas stiprās puses un nekautrējas tās demonstrēt. Šo pārliecību rada adekvāts pašvērtējums un spēcīgs raksturs.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!