Kāpēc mammas tā piekūst

Kāpēc mammas tā piekūst

Skaidrs, ka daudzas mammas cenšas dot saviem bērniem vislabāko, tā ka nav nekāds brīnums, ka 72% aptaujāto atzina, ka vēlas dot bērniem veselīgu pārtiku. Bet ir acīmredzami, ka labu un kvalitatīvu produktu iegāde un pagatavošana ģimenei aizņem milzum daudz laika un spēka – tāpēc nav jānodarbojas ar pašpārmetumiem, ja laiku pa laikam atļaujaties papusdienot kafejnīcā.

Var jau krist depresijā no domas vien, ka katra mamma vidēji strādā 14 stundas diennaktī – kas pielīdzināms diviem darbiem uz pusslodzi. Bet vairumam mammu būšana par vecāku ir pieredze, kas ir tā vērta, neskatoties uz skriešanu, rūpēm, netīro drēbju kaudzēm un pavārnīcām.

Protams, rezultāti, par kuriem runā pētījums, – nav nekāds atklājums daudzām mūsdienu mammām. Viņām tā ir ikdienas realitāte. Bet ar ko vērtīgs šis pētījums, tad ar to, ka tas ir mēģinājums pieklauvēt pie sabiedrības sirdsapziņas un pateikt: mammām ir nepieciešams atbalsts gan mājās, gan darba vietā gan sociumā kopumā. Nu, kaut vai dāvanu kartes uz labu kafejnīcu veidā.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!