Kādas lietas labāk aizvākt no priekšnama, lai mājokli pasargātu no negatīvas enerģijas

Kādas lietas labāk aizvākt no priekšnama, lai mājokli pasargātu no negatīvas enerģijas

Lai mājās ieplūstu pozitīvā enerģija, vispirms no telpas ir jāaizvāc tas, kas tai var likt šķēršļus.

Neraugoties uz to, ka priekšnams nav dzīvojamā istaba, tomēr tā iekārtojumam ir svarīga nozīme. Varētu pat teikt - galvenā. Pirmkārt, tieši šī vieta mums rada pirmo iespaidu par interjeru, otrkārt, jebkurš ciemiņš, pārkāpjot slieksnim, nonāk priekšnamā reizē ar savu enerģētiku.

Pat ja viņš neiet dziļāk dzīvoklī, viņa enerģētiskais ‘’nospiedums’’ vēl ilgi var kursēt pa tavu mājokli. Tieši tādēļ daudzi cilvēki nelabprāt laiž pār slieksni nepazīstamus cilvēkus vai pat tos neielaiž vispār.

Ir priekšmeti, kas, atrazdamies priekšnamā, pievelk negatīvo enerģiju un atgrūž pozitīvo. Ja kāda no šīm lietām atrodas tavā priekšnamā, tad labāk tai piemeklēt citu vietu vai atbrīvoties no tās pavisam.

Nepareizās gleznas

Izrotāt priekšnamu ar gleznām, fotogrāfijām un dažādiem dekoriem ne vien var, bet pat vajag. Tomēr iederēsies ne visi. Priekšnamā nedrīkst karināt personiskas fotogrāfijas un portretus, kā arī ģimenes bildes. Tās labāk aizvietot ar dabas skatiem vai dzīvnieku attēliem.

Tas ļaus izvairīties no sliktās enerģētikas koncentrēšanās tieši uz jums vai jūsu tuviniekiem. Ja gadījumā pie jums atnāks cilvēks ar smagu enerģētiku un ļaunām domām, tad neitrālie attēli jau burtiski uz sliekšņa pazeminās viņa slikto noskaņojumu, uzņemot negatīvo ‘’vilni’’ uz sevi.

Ceļasomas un koferi

Šis punkts vairāk attiecas uz mājas saimniekiem, nekā uz ciemiņiem. Atstādams priekšnamā vai koridorā ceļasomas un koferus, tu vari provocēt nevēlamus (un ne vienmēr patīkamus) notikumus dzīvē. Piemēram, strīds ar mājiniekiem, pēc kura tu nolemsi steidzami pārcelties uz dzīvi citur, vai arī citā pilsētā mītošajiem tuviniekiem atgadīsies kas tāds, ka būs nepieciešama tava klātbūtne.

Tavā dzīvē sāks notikt lietas, kas sāks tevi dzīt laukā no mājas. Un tas viss tikai tādēļ, ka ‘’mājas enerģētika’’ - tā nav tukša skaņa, bet gan ļoti jūtīga matērija, kura visu nolasa burtiski.

Pie durvīm atstātas somas un koferi tai liek saprast, ka mājas saimniekam ļoti gribas pamest savu ligzdu. Lai gan tas varbūt ne tuvu nav tā.

Tādēļ, ja nevēlies, lai iemesli aizbraukšanai sāktu uzrasties no zila gaisa un visnepiemērotākajā brīdī, aizvāc koferus uz skapi vai noliec uz balkona.

Sīki priekšmeti un statuetes

Negatīvā enerģija līdzinās putekļiem. Un tā nav tikai skaista metafora. Īstenībā visas sliktās vibrācijas, ar kurām tu vai tavi ciemiņi kāpj pār slieksni, nogulst uz visām virsmām.

Ja, piemēram, vidēja vai liela izmēra mēbeles tiek regulāri noslaucītas ar mitru lupatu, tad visas sīkās figūriņas, kas ar lielu rūpību sakārtotas priekšnamā uz plaukta, var palikt neskartas.

Tādēļ nevajadzētu piekrāmēt telpu pie ieejas dzīvoklī ar šiem gan tiešā, gan netiešā vārda nozīmē putekļu savācējiem. Turklāt šāda priekšnama izdaiļošana bieži vien interjeru padara pārāk prastu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!