Viena karotīte šī maisījuma atbrīvos no vīrusiem, matu izkrišanas, čulām, holesterīna, infekcijām un ne tikai

Viena karotīte šī maisījuma atbrīvos no vīrusiem, matu izkrišanas, čulām, holesterīna, infekcijām un ne tikai

Daudziem jau ir zināms, ka kanēlis ir augs ar lieliskām ārstnieciskām īpašībām. Bet ne visiem ir zināms, ka kanēlim ir savi efekti, kurus tas ievērojami palielina, kad tiek pievienota medum.

Un tas, ko zina pavisam nedaudz ir – tā ir ārstnieciska kanēļa un medus savienojuma lietošana. Un tas ir tas, ko jūs uzzināsiet tagad. Medus un kanēlis senajos laikos tika izmantots kā dabīgs konservants.
Šie abi produkti novērš sēnīšu un baktēriju izplatīšanos - pateicoties kanēļa ēteriskajai eļļai un fermentam, kas ģenerē ūdeņraža pārskābi, kas atklāta medū.

Vēlaties uzzināt vairāk?

Lūk, ko šis savienojums spēj izdarīt:

  • Šis maisījums lieliski tiek galā ar jebkura veida sāpēm kuņģī, un dziedē čūlas.
  • Regulāra maisījuma lietošana aizsargās organismu no kaitīgajiem vīrusiem un baktērijām.
  • Palīdz stiprināt sirdi un novērst sirdslēkmes.

Lietojiet pa 1 tējkarotei medus un kanēļa maisījuma (5:1) 2 reizes dienā un jūs varēsiet apēst mazāk saldu un treknu produktu, pasargājot sevi no augsta holesterīna līmeņa.

Sāpes locītavās:

izšķīdiniet silta, attīrīta ūdens glāzē 1 ēdamkaroti medus un pustējkaroti kanēļa. Dzeriet šo dzērienu regulāri no rīta un vakarā, un jūs atbrīvosieties no locītavu sāpēm.

Holesterīns:

pievienojiet savai tējai tējkaroti medus un šķipsniņu kanēļa, un jūs ievērojami samazināsiet sliktā holesterīna līmeni.

Žultspūslis:

ieteicams regulāri lietot kanēļa un medus maisījumu attiecībā 1:1 – pa 1 tējkarotei 2 reizes dienā, lai uzturētu pareizu žultspūšļa darbību.

Elpceļu saslimšanas gadījumi:

samaisiet vienu ēdamkaroti medus ar ¼ tējkaroti kanēļa pulvera un lietojiet trīs reizes dienā trīs līdz piecas dienas pēc kārtas. Medus un kanēlis satur sastāvdaļas, kas iznīcina vīrusus, novēršot gripu.

Problēmas ar ādu:

uzsmērējiet kanēļa un medus smēri attiecībā 1:1 uz tīras ādas, atstātjie uz 30 minūtēm, pēc tam nomazgājiet ar siltu ūdeni. Tas palīdzēs novērst ādas iekaisumus, sadziedēs pušumus, atbrīvos no pleķiem un krunciņām.

Nogurums:

pievienojiet vienu tējkaroti medus ar pustējkaroti kanēļa glāzē ar siltu ūdeni. Dzeriet šo dzērienu tad, kad sajūtat nogurumu.

Paātrina liekā svara nomešanu:

glāzei ar siltu ūdeni pievienojiet ēdamkaroti medus un pustējkaroti kanēļa pulvera, dzeriet no rīta, pusstundu pirms brokastīm. Tas paātrinās vielmaiņu un palīdzēs ātrāk notievēt.

Atsvaidzina elpu:

izskalojiet muti ar ūdeni, pievienojoiet tam nedaudz medu un kanēli.

Atbrīvos no zobu sāpēm:

samaisiet tējkaroti kanēļa pulvera ar 5 tējkarotēm medus. Šo smēri lietojiet trīs reizes dienā uz sāpošā zoba.

Stiprinās un sniegs mirdzumu matiem:

samaisiet vienu ēdamkaroti medus, vienu tējkaroti mandeļu vai olīveļļas ar vienu tējkaroti kanēļa un iesmērējiet galvas ādā, atstājiet vismaz uz 15 minūtēm, un pēc tam matus izmazgājiet. Lietot 1 reizi nedēļā.

Vēzis:

ieteicams lietot katru dienu pa 1 ēdamkarotei medus ar 1 tējkaroti kanēļa. Šis maisījums palīdz novērst un cīnīties ar kuņģa vēzi.

Bezmiegs:

glāzei ar siltu pienu (var izmantot sezama, mandeļu vai jebkuru citu pienu) pievienojiet vienu ēdamkaroti medus, pustējkaroti kanēļa un šķipsniņu malta muskatrieksta. Dzeriet 30 – 40 minūtes pirms miega.

Ja jums ir cukura diabēts vai alerģijas uz bišu produktiem, tad izmantojiet tikai kanēli.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!