Jauns Mēness 5. februārī: rituāli, kas jāveic, lai piesaistītu naudu, labklājību un veiksmi

Jauns Mēness 5. februārī: rituāli, kas jāveic, lai piesaistītu naudu, labklājību un veiksmi

Jauns mēness tiek uzskatīts par īpašu dienu, kurā veido plānus visam mēnesim, izsaka pašas dārgākās vēlēšanās. Tuvākais Jauns Mēness gaidāms 5. februārī pusnaktī.
Un šajā dienā varēs arī nosvinēt Ķīniešu Jaunā gada iestāšanos. Šis laiks tiek uzskatīts kā enerģētiski ļoti spēcīgs tāpēc neliecies šķēršļu priekšā.
5. februārī noliec glāzi, pēc tam aizdedz sveci. Glāzes dibenā iepilini nedaudz sveķu, un pēc tam lēnām ielej ūdeni. Līdzās tam jāsaka sekojošais:
“Vecais Mēness, sev līdzi paņem visas manas neveiksmes, bet Jaunais Mēness atnes panākumus. Kā glāze ar ūdeni piepildās, tā arī mana dzīve ar laimi piepildās.”

Jauna Mēness plusi

Jaunais Mēness būs Ūdensvīra aizbildnībā. Tas veicinās izmaiņas dzīvē, spilgtas emocijas, neaizmirstamus ceļojumus. Jauns Mēness labvēlīgi ietekmēs tos, kuri ir iesaistīti pašpilnveidošanā un meklē jaunus attīstības veidus. Šī diena veicinās ienesīgu darījumu noslēgšanu un jaunu paziņu iegūšanu. Plāni, kas tiks izstrādāti 5. februārī, realizēsies ātri un ļoti drīz redzēsi lieliskus rezultātus.
Jaunais Mēness ir ideāls laiks, lai sagatavotu stabilu pamatu nākotnes sasniegumiem un atklājumiem, kā arī, lai sagatavotos pārejai uz jaunu attīstības posmu un apgūtu nepieciešamās zināšanas un pieredzi. Veiksme smaidīs ikvienam, kurš izlems uzsākt jaunu profesiju vai paaugstināt kvalikāciju.
Īpaša veiksme smaidīs trīs zodiaka zīmēm: Lauvai, Strēlniekam un Ūdensvīram. Šo zodiaka zīmju pārstāvjiem atvērsies jaunas perspektīvas un iespējas, ļaujot nostiprināt savas pozīcijas, pārvarēt grūtības un iegūt pašapziņu.
Februāra Jaunais Mēness ir kā caurlaide uz veiksmīgu nākotni. Koncentrēšanās uz mērķiem un nākotnes panākumu vizualizācija īsā laikā palīdzēs sasniegt lielisku rezultātu.
Astrologi iesaka noskaņoties uz pozitīvo vilni un atbrīvoties no visa negatīvā, kas ne tikai traucē, bet arī palēnina došanos pretim sapnim. Sekojot padomiem, kas atrodami horoskopos, var izvēlēties pareizo taktiku, novērst šķēršļu un sarežģījumu rašanos, kā arī izkļūt no problēmām.

Ūdensvīra ietekmē mēness enerģijas potenciāls ievērojami palielināsies. Šajā laikā tev ir jāltrē visa nevajadzīgā informācija, kas būs sastopama lielajā informācijas plūsmā.
Būs daudz stimulu pašrealizācijai un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Šajā posmā progress tiks panākts mīlestības attiecībās un biznesā. Radoši cilvēki atradīs iedvesmu, parādīsies daudzas radošas idejas, kuras noteikti vajadzētu izmantot. Tu nedrīksti palaist garām iespēju, ko sūtījis Visums.

Jauna Mēness mīnusi

5. februārī, kad sāks aust gaisma, cilvēka enerģija vājinās. Tāpēc šajā dienā tev vajadzētu taupīt spēku, atpūsties, pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem. Pie plānu realizēšanas labāk ķerties klāt pēc dažām dienām.Paši nemierīgākie var veikt savas ikdienas aktivitātes, iet pastaigāties.
Pēdējā ziemas mēneša Jaunā Mēness laikā cilvēkiem būs grūti tikt galā ar negatīvajām emocijām. Tāpēc ir svarīgi atcerēties, ka neatkarīgi no tā, cik grūti ir pretoties dusmu uzliesmojumiem, skaudības un lepnuma izpausmēm, šo lietu izpausmes intensitātes pakāpi vienmēr var samazināt ar sirsnību un mīlestību. Tev vienkārši ir jābūt godīgiem pret sevi.

Saskaņā ar astrologiem, Jaunā Mēness laikā var rasties negaidītas problēmas. Taču nevajadzētu pārtraukt visas iesāktās lietas, jo nākotnē viss, kas notiks šajā dienā, pavērs jaunas perspektīvas. Šī diena būs lielisks sākums neparastam projektam, profesionālai izaugsmei un mīlestības attiecībām.
Jaunā Mēness pozitīvā enerģija būs tik spēcīga, ka šajā dienā ar domu un vārdu spēku var izmainīt savu likteni pašā saknē.
5.februārī plkst. 12:00 Mēness atrodas Jaunā Mēness fāzē (tas iestāsies 5.februāra. plkst. 00:05). Tā ir otrā Mēness diena Mēness kalendārā. Mēness ir Ūdensvīra zīmē. Mēness apgaismojuma procentuālais daudzums ir 0%. Mēnesis saullēkts plkst. 08:47, bet saulriets plkst. 17:40.

AVOTS: revlucija.com

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!