Kā attīrīt aknas ar rozīņu palīdzību?

Kā attīrīt aknas ar rozīņu palīdzību?

Rozīnes spēj nostiprināt nervu sistēmu un uzlabot miegu.

Katra rozīne, neskatoties uz saviem mazajiem izmēriem ir nepieciešamu un ļoti svarīgu nutrientu avots, priekš mūsu organisma.

Rozīņu svarīgumu var izskaidrot ar svaigu vīnogu labo ietekmi uz veselību, bet rozīnes satur 10 reizes vairāk vērtīgu mikroelementu par vīnogām. Pateicoties lielam B grupas vitamīnu daudzumam, vīnogas spēj nostiprināt nervu sistēmu un uzlabot miegu. Tās var lietot kā nomierinošu un nogurumu mazinošu līdzekli.

Aknu attīrīšanāš un detoksikācijas procedūra ar rozīņu palīdzību ir efektīva metode organisma veselības uzlabošanai un veids, kā atbrīvoties no hroniskām saslimšanām. Kopējais organisma piesārņojums neļauj organismam ieslēgt atjaunošanās mehānismu, kā arī būtiski samazina zāļu un tautas medicīnas efektivitāti.

Metode kā attīrīt aknas ar rozīnēm:

Nepieciešams sauju ar rozīnēm nomazgāt un applaucēt ar verdošu ūdeni, ievietot tāš glāzē ar atdzesētu ūdeni un atstāt tās uz diennakti istabas temperatūrā.

Pēc diennakts jāizdzer glāzes saturs un jāapēd rozīnes.

Šāda procedūra jāatkārto 1-2 reizes nedēļā, viena mēneša garumā.

Šī mēneša laikā būtu vēlam jūsu ēdienkartē iekļaut pēc iespējas vairāk svaigus dārzeņus un augļus, īpaši daudz tos, kas satur daudz šķiedrvielas, piemēram, āboli, banāni, apelsīni, sukādes, burkānus, bietes, kāpostus un daudz jādzer tīrs ūdens.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!