Kādas izskatās sieviešu krūtis pēc silikona implantu izņemšanas?(+FOTO)

Kādas izskatās sieviešu krūtis pēc silikona implantu izņemšanas?(+FOTO)

Internets ir pilns ar fotogrāfijām, kurās attēlotas skaistas sieviešu krūtis, kas palielinātas ar plastiskās ķirurģijas palīdzību. Slavenības nekautrējas atklāti atzīties par implantu esamību un lielās ar savām nedabiskajām formām.

Visapkārt ir viena vienīga propaganda! Visi runā par silikona krūšu skaistumu, bet nez kāpēc, neviens nerunā par iespējamām krūšu palielināšanas operācijas sekām. Ja tu kaut nedaudz esi kaut ko dzirdējis par silikona implantiem, tad tu droši vien zini, ka ar laiku tie nonēsājas un tos vajag vai nu nomainīt, vai arī izņemt pavisam.

Par laimi, ir arī tādas meitenes, kā Sāra, kas nekautrējas izstāstīt visu patiesību par silikona krūtīm. Lūk, kā izskatījās Sāra pirms operācijas un, kā izskatījās pēc. Rezultāts ir acīmredzams.

Skaistas krūtis – tas, protams, ir labi, bet tikai lielākā daļa implanti, pat visdārgākie, pēc 7 – 10 gadiem nonēsājas.

Pirms ievietot savās krūtīs svešķermeni, vajag sev ieskaidrot, ka tas tur neatradīsies līdz tava mūža galam. Pēc implantu kalpošanas termiņa beigām vajag vai nu implantus nomainīt, vai arī tos izņemt un veikt krūšu pacelšanu. Bet šīs procedūras, patiesību sakot, maksā dārgāk par pirmo svešķermeņu ievietošanu.

Lūk, kā izskatās Sāra pēc implantu izņemšanas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!