Kad runa ir par toksiskiem cilvēkiem, pirmie iespaidi ir ļoti svarīgi

Kad runa ir par toksiskiem cilvēkiem, pirmie iespaidi ir ļoti svarīgi

Ne visi satiktie cilvēki ir toksiski. Teikt, ka tie visi ir toksiski, būtu mazliet par traku, taču, manuprāt, ir pareizi teikt, ka toksiski cilvēki ir kā sapuvuši tomāti šajā tomātu mērcē, ko sauc par dzīvi. Viņi ir kā piens ar samazinātu tauku saturu jūsu rīta kafijā. Viņi ir kā saldējums jūsu sviestmaizē. Es varētu turpināt ar metaforām, bet jūs sapratāt manu domu gājienu.

Jebkurā gadījumā, lūk, ko viņi dara drīz pēc tam, kad esat ar viņiem iepazinušies:

1. VIŅI VISU LAIKU SŪDZAS

Viņi sūdzas par visu: savu darbu, kolēģiem, apkalpošanu restorānā, sliktajiem laikapstākļiem… vai to, ka kāds kavējas. Nedod Dievs, ka esi par minūti vēlāk, nekā bija runāts - toksiski cilvēki to nekad neaizmirsīs. Bet, ja viņi kavējas, pēkšņi tas ir pareizi, jo tie taču ir viņi. Kā gan tas nevar būt labi? Citi cilvēki nekad nevar dzīvot tik pilnvērtīgu dzīvi, kā viņi uzskata, vajadzētu dzīvot, un neviens nekad nebūs pietiekami labs. Viņu lieta ir tāda, ka viņi meklē lietas, bet viņi nevēlas dot neko pretī. Jēdziens par savstarpīguma neesamību ir izplatīta parādība toksisku cilvēku vidū.

2. VIŅI NO JUMS SAGAIDA TĀDU IZTURĒŠANOS, IT KĀ VIŅI BŪTU KAUT KAS ĪPAŠS

Vispirms ir jāatrisina viņu problēmas. Viņu dzīvei ir augstāka vērtība, nekā jūsu, un viņu stāsti vispirms būtu jāizstāsta. Viņus vienkārši nevar pārliecināt citādi, tāpēc nav pārsteigums, ka tad, kad jūs satiekaties ar toksisku cilvēku, viņi runā tikai par sevi; bet, kad jūs mēģināt pateikt kaut ko par sevi - viņi klausīsies, bet novirzīs sarunu citā virzienā un atkal runās par sevi. Atkal! Vai jūs tam spējat noticēt?

3. VIŅI TENKO

Toksiski cilvēki redz tikai negatīvo un runā par negatīvo, jo paši ir negatīvi noskaņoti. Tas ir iemesls, kāpēc viņiem patīk pļāpāt un kritizēt citus - viņi labprāt maldina cilvēkus un precīzi norāda jūsu kļūdas, maskējot savējās.

4. VIŅI LIELĀS PAR SAVIEM SASNIEGUMIEM

Šie cilvēki runās par viņu panākumiem un lielīsies par lietām, ko viņi ieguvuši no saviem partneriem, vai par komplimentiem, ko viņu priekšnieks viņiem ir sniedzis. Viņi koncentrēsies uz pozitīvajām lietām savā dzīvē, bet nekad neaizmirsīs pieminēt negatīvās lietas tavā. Toksiski cilvēki sevi paceļ, noliekot jūs, bet ļoti smalkā veidā; jūs dalāties ar viņiem kādā problēmā, un viņi sāk runāt par savu iepriekšējo pieredzi un par to, kā viņiem izdevās kaut ko izdarīt un mainīt, un kā viņi tagad plaukst un staro. Tas ir viņu veids, kā jūs motivēt, iegūstot vēl vienu iespēju runāt par viņu sasniegumiem.

5. VIŅI LIEK CITIEM JUSTIES NOŽĒLOJAMI

Būdami egocentriski, viņi pilnīgi ignorē jūs kā cilvēku. Viņi vēlas būt tie, kas visu laiku runā, domājot, ka tas, kas viņiem ir sakāms, liks jūsu žoklim pavērties. Patiesībā viņi vienkārši ir noraizējušies par sevi. Viņi izmisīgi vēlas būt uzmanības centrā, un viņi var būt nogurdinoši. Ja pēc sarunas ar kādu jūtaties izsmelts, tas var būt tikai tāpēc, ka šie cilvēki ir toksiski. Īstas, patiesas draudzības un attiecības ir neuzmanīgākas un spontānākas, un tām ir tendence pacelt jūsu garastāvokli - tās neliek jums apšaubīt jūsu identitāti vai sasniegumus.

6. VIŅI APSMEJ CITUS

Kāpēc tavi mati ir zirgastē? Kas notika ar tavām uzacīm? Vai tev nav cita krekla, ko valkāt? Šis ne pārāk akcentē tavus plecus- izskatās, ka viens no taviem pleciem ir zemāk par otru, ha, ha, es tikai jokoju. Izklausās pazīstami? Šādi cilvēki izteiks piktus komentārus par jūsu izskatu un vēlāk apgalvos, ka viņi tikai jokoja. Briesmīgi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!