11 nerespektējošas lietas, kuras viņa vairs nepacietīs, jo viņai ir standarti

11 nerespektējošas lietas, kuras viņa vairs nepacietīs, jo viņai ir standarti

Viņa bija jums blakus. Viņa upurēja savu laimi jūsu labā. Viņa jums deva visu un pat vairāk, nekā jūs prasījāt. Viņa veltīja sevi tam, lai jūs padarītu laimīgu. Viņa atvēra sirdi un izģērba savu dvēseli, lai jūs varētu zināt, cik svarīgs jūs viņai esat. Bet tā beznosacījuma mīlestība un patiesā cieņa, kuru viņa no jums gaidīja, nekad netika atgriezta. Un, visbeidzot, viņa nolēma. Viņai tas bija smagi, taču viņa pieņēma galīgo lēmumu. Viņa negribēja ļaut citai personai kontrolēt savu dzīvi, pat ja šī persona bijāt jūs. Cilvēks, kuram viņa upurēja sevi. Vienīgā persona viņas dzīvē, par kuru viņa patiesi rūpējās.

Šeit ir 11 lietas, kuras viņa vairs negribēja paciest, jo viņai ir pašcieņa un - STANDARTI!

1. NESKAIDRIE SIGNĀLI

Ļoti ilgu laiku viņa cīnījās par to, lai izprastu jūsu apmulsinošo personību. Bet šīs dienas ir beigušās. Šie upuri jau sen ir aizmirsti. Viņai ir grūti atšifrēt jūsu bērnišķīgos mājienus un spēlēt jūsu nenobriedušās spēles.

2. PIEPŪLES TRŪKUMS

Viņa izdarīja visu no savas puses. Viņa patstāvīgi bija iesaistīta attiecībās, viņa jums zvanīja, rakstīja, aicināja jūs uz filmām, plānoja randiņus un uzsāka katru sarunu. Bet jūs vienmēr atstājāt viņu karājamies gaisā. Un, visbeidzot, viņa izdarīja savu izvēli.

3. IGNORĒŠANA

Meitene, kura reiz rūpējās par jums, vairs nekad necentīsies ar jums sazināties, ja jūs viņu ignorēsiet. Viņa izdzēsīs jūs no viņas atmiņas, tālruņa, Facebook, un, visbeidzot, no viņas dzīves. Un jūs būsiet tikai viens no tiem, kurš salauza viņas sirdi un sagrāva viņas cerības uz mīlestību. Stipriniet savu saikni ar savu partneri.

4. VILTUS SOLĪJUMI

Ticiet man, viņa ir samierinājusies ar to, ka no jums nevar sagaidīt kaut ko nozīmīgu. Tik daudz reižu jūs viņu maldinājāt, apsolot viņai mēnesi un zvaigznes. Nu viņa vairs netic jūsu meliem. Un ticiet man, tagad viņai pietiek uz visiem laikiem.

5. NENOBRIEDUMS

Viss, ko viņa gribēja, bija būt jūsu draudzenei. Vienlīdzīgam partnerim attiecībās. Komandas biedram. Līdzcilvēkam. Nevis auklītei, kurai ir jātiek galā ar jūsu bērnišķīgajām lēkmēm un slēptajiem nodomiem. Viņai ir vajadzīgs vīrietis, kuram ir sakārtota dzīve. Viņa reiz ir mēģinājusi jūs mainīt, bet nu viņa ir prom. Uz visiem laikiem.

6. BŪT KONTROLĒTAI

Jūs precīzi zināt, kāda meitene viņa bija. Viņa nekad nevienam neļāva viņu kontrolēt. Tātad, kad viņa pamanīja, ka vēlaties dominēt pār viņu un kontrolēt katru viņas dzīves aspektu, viņa atkāpās.

7. NEATBILDĒTI ZVANI UN IGNORĒTĀS ĪSZIŅAS

Viņa vairs netērēs savu laiku jums. Jūsu “neatbildētie zvani”, “ignorētās īsziņas” un viltus attaisnojumi nekad viņu nemainīs. Viņai pietiek sniegt savu dvēseli cilvēkam, kurš nezina, kā to lolot.

8. VIENAS NAKTS SAKARS

Viņa nav jūsu seksa objekts. Viņa uz to neparakstījās. Viņa tikai gribēja iespēju piedzīvot patiesu mīlestību, nevis atklātu ielūgumu uz vienas nakts sakariem. Tātad, ja vien jūs neesat gatavs dot viņai kaut ko vērtīgu, viņai tas nav vajadzīgs.

9. IZVAIRĪŠANĀS

Kad viņa jautā, kādā virzienā iet jūsu attiecības, viņai patiešām ir nepieciešama godīga jūsu atbilde. Viņa sagaida nobriedušu atbildi un atklātu sarunu par jūsu nākotni kopā. Nekādu - “Es nevēlos par to runāt” vai “Man vajadzīgs laiks”. Viņa izniekoja savu laiku jūsu tukšo solījumu dēļ un tagad viņai pietiek.

10. ĻAUNI MELI

Viņa neļausies jūsu meliem. Viss, ko viņa vēlas, cilvēks'});">ir cilvēks, kurš var pateikt visu tā, kā tas ir. Godīgs un pieklājīgs cilvēks, kurš runā tikai patiesību. Jūsu manipulācijas spēles ir beigušās.

11. ATSTĀT VIŅU KĀ OTRO IZVĒLI

Viņai pietiek būt jūsu otrajai iespējai. Viņai pietiek cīnīties par viņas vietu jūsu dzīvē, jo jūs viņu padarījāt par savu otro iespēju. Un viņa ir meitene, kura nekad nesamierināsies ar kaut ko mazāk, nekā viņa vēlas. Viņa nebūs jūsu rezerves plāns. Ne tagad. Ne milijons gadu laikā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!