Vai mīļākajai ir vērts gaidīt, kad vīrietis aizies no ģimenes: atbild vīrietis, kurš 5 gadus “skraida” pa divām ģimenēm

Vai mīļākajai ir vērts gaidīt,  kad vīrietis aizies no ģimenes: atbild vīrietis, kurš 5 gadus “skraida” pa divām ģimenēm

Ja jūs kaut reizi esiet apmeklējuši sieviešu forumus, tad noteikti esiet pamanījuši apspriešanu un strīdus par tēmu “vai mīļākajai ir vērts gaidīt, kad vīrietis aizies no ģimenes”.

Izskatās, ka šos sieviešu forumus pārsvarā skatās neprecētās sievietes, kuras gatavas uz visu savas laimes vārdā. Parasti jau viņas patiesību tādos strīdos forumā neiegūst, jo komentāros ir sastopamas gan tās, pie kurām beigu beigās vīrietis tomēr ir aizgājis, gan arī tās, kuru vīrieši ir palikuši ģimenēs.

Pajautāsim labāk vienam no šādiem vīriešiem, kurš, diemžēl jau 5 gadu garumā dzīvo ne tikai ar sievu. Lūk, viņš tad arī pastāstīja, vai sievietei ir vērts gaidīt tādu vīrieti, aizejam no ģimenes, un kādēļ šādas situācijas vispār notiek.

Ja jūs gaidiet vīrieti, un turklāt viņš saka, ka šķirsies no sievas un nāks pie jums, taču tas nenotiek vairāku mēnešu garumā, tad 99% gadījumu tas arī nenotiks, bet jums viņš tā arī turpinās melot, lai noturētu sev līdzās. Tādi vīrieši parasti melo visiem un visur, bet mīļākajai samelot vispār nav problēma.

Lai cik arī dīvaini tas neizklausītos, bet tieši otrādi, ja vīrietis saka, ka šķirties neplāno, tad izredžu ir vairāk, es pat teiktu 50 uz 50.

Tādēļ, ka viņa ģimenē jau ir skaidri jūtama problēma, ja jau viņam ir uzradusies mīļākā, un viņš apspriež ar viņu tādas tēmas. Tikai šīs problēmas, acīmredzot, vēl nav tik graujošas, lai izjuktu laulība.

Bet es to salīdzinātu ar plaisu automašīnas vējstiklā. Ja ir parādījusies sīka plaisiņa, tad ar laiku tā kļūs tikai lielāka. Tas pats notiek arī ģimenē.

Tāpat vajadzētu pievērst uzmanību jūsu savstarpējām attiecībām. Ja jūs apspriežat dziļi personiskas lietas, tad izredžu, ka viņš aizies pie jums, ir krietni vairāk.

Tomēr es uzskatu, ka viss ir ļoti individuāli, bet vīrieti var pamudināt aiziet no ģimenes. Taču to var izdarīt tikai tad, ja zini viņa ģimenes problēmas un to, kas notiek viņa galvā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!