Sievietes vecums, kuru vīrieši uzskata par “visgardāko”

Sievietes vecums, kuru vīrieši uzskata par “visgardāko”

Katra sieviete vēlas pēc iespējas ilgāk palikt jauna un pievilcīga. Daudzas izvēlas slēpt savu vecumu, jo nespēj samierināties, ka viņām jau sen vairs nav 20. Stiprā dzimuma pārstāvji, iepazīstoties ar daiļo dāmu, noteikti vēlas uzzināt arī viņas vecumu.

Vieniem patīk jaunas meitenes, otri izvēlas vecākas dāmas, bet trešie par savām dzīves draudzenēm izvēlas vienaudzes. Kāds tad sievietes vecums vislabāk vīriešiem patīk?

Jaunavas līdz 20

Šīs vecuma grupas meitenes vēl nav baudījušas dzīvi, viņām nav pietiekamas pieredzes. Visbiežāk viņu pirmās romantiskās attiecības nenoved ne pie kā nopietna. Cienījama vecuma vīrieši, kas meklē sev pastāvīgu partneri, diez vai izskatīs jaunas meitenes kā savas iespējamās dzīvesbiedres. Tādas jaunietes vairāk interesē vienaudžus, ar kuriem tām ir daudz kopīgu interešu.

Pilngadīgas meitenes līdz 30

Stiprā dzimuma pārstāvji visai bieži pievērš uzmanību tiešī šīs vecuma grupas sievietēm. 18 gadu vecumā meitenes uzplaukst, kā zieds, un turpina plaukt līdz pat 30 gadu vecumam, izstarojot pievilcību, kļūstot sievišķīgām un pārliecinātām par sevi. Vīriešiem patīk atrasties blakus šādām sievietēm.

Sievietes, vecumā no 25 - 30

Vairākus vīriešu ir pārliecināti, ka šajā vecumā sieviete jau ir gatava ģimenei un rūpēm par bērniem. Nobriedušās skaistules jau biežāk pielaiko kāzu kleitu.

Tās, kam pāri 40

Pastāv uzskats, ka tad, ja sievietei jau ir pāri 40, un viņa vēl līdz šim nav precējusies, tad viņai nav izredžu uz laimīgu ģimenes dzīvi. Patiesībā, nobriedušās dāmas, kas ir iepazinušas dzīvi, daudzās jomās krietni apsteidz jaunās nepieredzējušās meitenes. Ne velti 45-gadīgās tiek dēvētas par “odziņām”.

Visai bieži ap šo vecumu sievietes jau ir sasniegušas labus panākumus karjerā. Tāpat viņas arī nopietnāk pievēršas savai ārienei, rūpējas par sevi. 40-gadīgās sievietes atšķiras ar asu prātu, pieredzi un pašpārliecinātību. Tieši šīs īpašības ļoti pievelk daudzus vīriešus. Tikai pieredzējušās skaistules vis nesteigsies dibināt attiecības ar pirmo garāmgājēju.

Lai cik arī gadu nebūtu sievietei, viņā vienmēr būs sava “rozīnīte”. Vecums nav šķērslis attiecībām un sasniegumiem dzīvē. Galvenais - dvēselē vienmēr justies jaunai!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!