Kā notievēt un saglabāt krūšu izmēru

Kā notievēt un saglabāt krūšu izmēru

Sievietes var sūdzēties par dažādām problēmu zonām, kuras vēlas samazināt, piemēram, gurni, vēders, augšstilbi, bet ir viena ķermeņa daļa, kuru neviena sieviete negrasās samazināt. Protams, tās ir krūtis, tas ir seksualitātes un skaistuma atribūts. Kapēc tiešī šī zona samazinās pirmā, kad jūs tievējat? Kā samazināt lieko svaru un saglabāt savas formas?

Atspiešanās

Sieviešu krūtis sastāv no muskuļiem, dzīviem audiem un piena dziedzeriem. Tapēc, ja jūs vēlaties, lai krūtis izskatās labi, tad neizlaižat treniņus sporta zālē. Jūsu treniņiem jābūt noarganizētiem tā, lai samazinātos tikai tauku daudzums. Muskuļu masa palīdzēs saglabāt krūšu izmērus. Atspipešanās ir labākais veids, kā saglabāt krūtis. Diētas laikā, kad cenšaties saglabāt krūšu izmēru, nežēlojiet laiku uz šiem gadiem pārbaudītiem vingrinājumiem.

Cīnies ar atūdeņošanos

Sākot kārtējo strikto diētu, mēs bieži vien priecājamies par ātri nomestajiem kilogramiem, aizmirtot par to, ka pirmaja posmā mēs galvenokārt zaudējam svaru uz ūdens rēķina. Kā zināms piena dziedzeri diētas laikā nespēj samazināties. Kopējais krūšu izmērs gan ir spējīgs samazināties, ja organisms cieš no atūdeņošanās. Tāpēc ir svarīgi sekot līdzi ūdens uzņemtajam daudzumam. Augļi, dārzeņi, negāzēts minerālūdens, zaļā tēja, tas viss palīdzēs jums saglabāt krūšu apjomu.

Tievē nesteidzīgi

Galvenā problēma ir, kad mēs tievējam un tauku masa strauji samazinās ādas daudzum paliek iepriekšējais. Ja mēs strauji tievējam, tad āda var palikt ļengana uz zaudēt pievilcīgumu. Ar šo problēmu saskarsies arī sievietes krūtis. Par laimi cilvēka organismā ir resursi, kas spēj ādu padīt atkal tvirtu. Tapēc jātievē ir pakāpeniski, lai organisms pats tiek galā ar ādas stāvokli.

Ja plānojat atbrīvoties no pieciem vai vairāk kilogramiem un samazināt, krūšu izmēru, tad diez vai jums tas izdosies. Liekais svars atrdos visā organismā, tas nozīmē arī uz krūtīm.

Ir arī laba ziņas: notievējot jūs izmainīsiet sava ķermeņa proporcijas. Neskatotie uz to, ka jūsu krūtis var samazināties, jums būs izmainījušās ķermeņa propocijas un dēļ slaidā auguma krūtis var izskatīties ieprēkšējā izmerā vai pat labāk.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!