Holesterīna samazināšana ar dabīgiem līdzekļiem

Holesterīna samazināšana ar dabīgiem līdzekļiem

Nav izteiktu simtomu, kas brīdinātu par to, ka organismā būtu paaugsitnāts holesterīns. Var tikai sajust šī procesa sekas. Sāpes kāju muskulatūrā pie fiziskas slodzes, sāpes krūtīs, reibstoša galva un atmiņas traucējumi. Viss šis ir sekas asinsrites pasliktināšanai, jo samazinās arteriālie asinsvadi, kuri apgādā mūsu šūnas un audus ar skābekli.

Rūpejaties par sevi, biežāk smaidad un ESAT VESELI!

Daba ir parūpējusies par mehānismu, kas regulēs holesterīna līmeni, tas izvadās ar žulti dabīgos ceļos. Tapēc visi žulti izvadošie līdzekļi spēj samazināt holesterīna līmeni.

Kā arī, uzturā būtu jaiekļauj vairāk pārtiku, kas ir bāgāta ar šķiedrvielām, maizi, putru, dārzeņi un augļi. Paaugstināt aktivitāti, palielināt fizisku slodzi un atrašanos svaigā gaisā, tie ir visi dabīgi veidi kā samazināt holesterīnu.

Recepte Nr.1 kā samazināt holesterīnu ar pupiņu palīdzību

Šī recepte ir ļoti efektīva un ļauj sasniegt rezultātu, kuru jūs pamanīsiet, pie nākamās analīžu nodošanas reizes. Glāzē jāiemērcē ne mazāk kā 100g pupiņu un no rīta jāpievieno šķipsniņa sodas un uzvārīt to. Dienas laikā šīs pupiņas ir jāapēd divās ēdienreizēs. Šādi jāturpina ārstēties trīs nedēļu garumā.

Recepte Nr.2 samazini holesterīnu ar citrona un ķiploka palīdzību

Lai pagatavotu šo ārstniecisko maisījum, jums būs nepieciešams 250g ķiploks, 250g mārtuki un 250g citrons. Visus šos ingridientus jāsamāļ. Šai masai, ko ieguvāt jāpievieno tāds pats daudzums ūdens ~750ml un atstāt ledusskapī uz diennakti. Iegūtais dzēriens ir jālieto pa 1 ēdamkarotei kopā ar 1 tējkaroti medus pirms katras ēdienreizes un gulētiešanas.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!