Ir labi, ja kāds jums pietrūkst, pat pēc ilga laika

Ir labi, ja kāds jums pietrūkst, pat pēc ilga laika

Ir pareizi ilgoties pēc kāda, ar kuru jums ir bijusi cieša saikne, pat ja jūs gadiem ilgi neesat redzējuši viņus vai runājuši ar viņiem.

Tāpēc, jo nav laika ierobežojuma, kad jums vajadzētu pieņemt faktu un virzīties tālāk. Nevajadzētu būt noteiktam datumam, kurā jums beidzot vajadzētu noslēgties un turpināt savu dzīvi.

Es zinu, ka jūsu draugi, iespējams, liek jums justies vainīgiem un muļķīgiem, ka jūs tik ilgi turaties un palieciet iestrēdzis pagātnē. Viņiem varētu būt pat apnicis klausīties, kā jūs visu laiku runājiet par to personu, kaut arī ir pagājis daudz laika.

Bet, laiks neko nenozīmē. Jums viss ir kārtībā. Ir labi, ja jums kāds pietrūkst. Pat ja ir pagājuši vairāki mēneši, vai pat gadi. Pat ja šķiršanās jums nodarīja lielas sāpes. Pat ja jūs zināt, ka viņš ir slikts cilvēks. Jums joprojām var pietrūkt šī persona. Un tas ir labi.

Ja jums kāds pietrūkst, tas nepadara jūs naivus, stulbus vai nožēlojamus. Un jums nevajadzētu par to kaunēties. Jūs esat cilvēks. Jūs varat pēc kāda ilgoties, jo tas ir pierādījums tam, ka viņi jums ir svarīgi. Viņi kādā brīdī padarīja jūsu dzīvi skaistu. Jūs abi bijāt iemīlējušies. Un, kaut arī viss ir beidzies slikti, bija daudz priecīgu atmiņu, kurās jūs kopā dalījāties.

Ja jums kāds pietrūkst, tas nenozīmē, ka esat pielipis pie viņa, vai ka jūs joprojām ceriet, ka būsiet kopā. Jūs variet būt šķirti, bet jums joprojām var pietrūkt saistības ar šo cilvēku. Joprojām var pietrūkt šī persona. Jūs varat būt pilnīgi laimīgs un piepildīts savā dzīvē un joprojām ilgoties pēc šīs personas un lomas, kādu viņi spēlēja jūsu dzīvē. Galu galā, ir arī draugi, kuri jums pietrūkst, ir arī radinieki un paziņas, kuri jums pietrūkst. Ir priecīgas atmiņas, kuras jums pietrūkst.

Tas nozīmē to, ka jūs novērtējiet un esiet pateicīgs par pagātni, bet arī mīlat savu tagadni.

Kad cilvēka, kuru patiesi mīlējāt un par kuru rūpējāties, vairs nav jūsu dzīvē, jums nav jāizdzēš visas atmiņas par viņiem. Jums nav jārīkojas tā, it kā viņi jums neko nenozīmē, jo reiz viņi jums nozīmēja visu.

Pieņemiet šo faktu un jūtieties labi arī tad, ja jums viņi pietrūkst.

Pat pēc visa šī laika.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!