Empāts un narciss - divi kopā saistīti cilvēki, kuri nekad nevar būt viens ar otru

Empāts un narciss - divi kopā saistīti cilvēki, kuri nekad nevar būt viens ar otru

Sakiet, ko vēlaties par frāzi “pretpoli pievelk”, bet dažreiz šis apgalvojums atbilst patiesībai. Nakts un diena, karsts un auksts, gaišs un tumšs, tās ir lietas, kas tik ļoti atšķiras viena no otras, tomēr tik ļoti viena otru piesaista. Tas pats bieži attiecas arī uz cilvēkiem. Ir divi pilnīgi pretēji cilvēki, kuri nepareizi izturas viens pret otru, bet kaut kādā veidā joprojām piesaista viens otru. Šie cilvēki ir empāti un narcisi – divi cilvēki, kuri pievelk viens otru, bet nekad nevarētu būt kopā.

Tāpat kā kodes uz liesmu

Ko lielākā daļa cilvēku vēlas, iesaistoties attiecībās? Lielākajai daļai cilvēku atbilde ir vienkārša - mīlēt un tikt mīlētam, atrast kādu, ar kuru dalīties savā dzīvē. Dažiem tomēr atbilde ir pavisam cita. Protams, empāti attiecībās vēlas arī tās pašas lietas, bet viņi vēlas arī kaut ko vairāk. Turklāt viņi vēlas atrast kādu, kuru viņi varētu izārstēt. Lai arī šī vēlme var būt zemapziņā, bet tā tur ir. Savukārt narcisi vēlas kādu, kuru viņi varētu kontrolēt. Kurš gan labāks varētu būt šajai lomai, ja ne kāds, kurš vienmēr grib redzēt labo citos?

Kurš gan labāks būtu šajai lomai, kā empāts?

Tātad, viņi kopā saiet kā magnēti. Katrs vēlas kaut ko atšķirīgu, un katrs no viņiem to var atrast otrā. Tomēr kopā būšana beigsies ar katastrofu.

Slikti nodomi

Patiesība ir tāda, ka narcisam prātā ir tikai viena lieta - manipulācijas.

Viņi īsti nevēlas mīlestību, viņi vēlas lelli, kādu, kuru viņi var izmantot, lai gūtu labumu un iztukšotu visu savu enerģiju.

Skumji, ka visi empāti redz salauztu cilvēku, kuram viņi vēlas palīdzēt. Tas, galu galā, būs iemesls, kāpēc viņi sabrūk.

Redziet, lai cik smagi empāts varētu censties, viņi nekad nevarēs izmainīt narcisu. Šis toksiskais cilvēks neapstāsies, lai manipulētu, kontrolētu un sāpinātu savu upuri. Neatkarīgi no tā, cik labi viņi izliekas, vai cik labi viņi spēlē spēlītes, viņu prātā ir tikai slikti nodomi.

Empātam ir jāizvēlas

Acīm redzamā noliegšana nekam nepalīdzēs. Cerības, lūgšana un viņu kļūdu ignorēšana viņus nekur nenovedīs. Atrodoties šādās attiecībās, vienīgais, ko viņi var darīt, ir objektīvi paskatīties uz situāciju. Viņiem jāatver acis un jāredz briesmonis, ar kuru viņi izvēlējušies būt kopā.

Tad viņiem būs jāizlemj, kurp tālāk doties. Neskatoties uz vēlmi palikt attiecībās un turpināt mēģināt dziedināt šo cilvēku, kuru nekad nevar izārstēt, viņiem vienreiz ir jāparūpējas par savām interesēm.

Viņiem ir jāizvēlas, vai viņi vēlas atzīt savas kļūdas.

Viņiem ir jāizvēlas, vai viņi vēlas aiziet, pirms vēl nav par vēlu.

Šī ir situācija, kurā viņi izvēlējās būt, un tagad viņiem ir pienācis laiks iet citu ceļu. Ja viņi to redz, tad viņiem ir iespēja atjaunot savu dzīvi, pirms narciss to pilnībā iznīcina.

Neskatoties uz to atšķirīgumu, starp empātiem un narcisiem ir milzīga pievilcība. Tomēr šī pievilcība ir vienkārši toksiska. Attiecības starp šiem diviem nekad neizdosies. Galu galā, visvairāk cietīs empāts, savukārt narciss gūs labumu no viņu iznīcināšanas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!