10 lietas, ko katrs empāts mēģinās no jums slēpt

10 lietas, ko katrs empāts mēģinās no jums slēpt

Empāts ir cilvēks, kurš var veidot īpašus sakarus un saites ar apkārtējiem cilvēkiem. Empāts vienmēr var just, kad kādam tas vajadzīgs, jo viņš spēj saprast un sajust citu jūtas kā savas. Bet bieži vien empāts tiek apzīmēts kā “pārāk jutīgs” (piemēram, jutīgums ir slikta lieta). Patiesībā jums vajadzētu uzskatīt sevi par laimīgu, ja jūsu dzīvē ir empāts, un šeit ir iemesli. Tālāk ir norādītas 10 lietas, kas ir patiesas katram empātam, kaut arī viņi dara visu, lai tās noklusētu no visiem.

1. SPĒJA ABSORBĒT EMOCIJAS

Empāti jūtas laimīgi, kad citi ir laimīgi, un skumji, kad citi ir skumji. Viņi ir ārkārtīgi saistīti ar citu cilvēku emocijām, ka citu cilvēku emocijas viņi var burtiski sajust kā savas.

2. SAISTĪBA AR DABU

Ja kāds daudz laika pavada dabā - šī persona, visticamāk, ir empāts. Empātiem patīk rāma laimes un miera sajūta, kuru nevar atrast pārpildītā pilsētā. Jebkurā laikā, kad empāti vēlas atrast līdzsvaru un uzlādēt sevi, viņi dodas dabā.

3. DOT PARĀK DAUDZ

Empāti tērē pārāk daudz laika un enerģijas, cenšoties izpatikt citiem cilvēkiem. Tas atstāj empātus emocionāli iztukšotus un piepildītus ar negatīvām emocijām. Empātu patiesā vajadzība palīdzēt citiem var būt bīstama viņu pašsajūtai. Viņiem vispirms jāatceras pienācīgi rūpēties par savām vajadzībām.

4. PĀRĀK LIELS STRESS

Tā kā empāti mēdz palīdzēt un dot visu, kas viņiem ir vajadzīgs, lai iepriecinātu citus, viņus bieži pārņem un viņi izjūt stresu.

5. SPĒJA STIPRI MĪLĒT

Katra empāta emocijas ir paaugstinātas. Tas attiecas arī uz mīlestību. Kad empāti mīl, viņi mīl dziļi un no visas sirds. Viņi darīs visu dēļ tās personas, kuru mīl. Ja tevī iemīlas empāts, sagatavojies piedzīvot īstu mīlestību un rūpes.

6. JUTĪBA

Lai arī empāti mēģina slēpt savu jutīgo raksturu, viņu jūtu dziļuma dēļ viņi ir vieni no visvieglāk ievainojamajiem cilvēkiem. Viņi mēģina slēpt, cik viņi ir jutīgi, jo vēlas izskatīties spēcīgi pret tiem, kuriem viņi ir vajadzīgi.

7. INTROVERSIJA

Tā kā empāti pastāvīgi izjūt apkārtējo emocijas, viņi varētu mēģināt laiku pa laikam izvairīties no saskarsmes, atpūsties no visa un uzlādēties. Viņi izbauda savu laiku vienatnē, jo dažreiz atrasties pārpildītā telpā ir pārāk daudz viņu pārāk jutīgajam raksturam.

8. SPĒJA ATKLĀT MELUS

Empāti ir dabiski melu detektori. Viņiem ir liela sajūta, ka viņi redz cauri cilvēkiem. Var uzreiz nojaust kāda cilvēka patieso dabu, un viņi ļoti ātri var pamanīt meļus. Pat ja viņi jums to nesaka, esiet droši, ka viņi zina, kad jūs melojat.

9. PASTIPRINĀTA INTUĪCIJA

Empāti, protams, ir ļoti saistīti ar viņu emocijām. Viņu iekšējās sajūtas gandrīz vienmēr ir pareizas, un viņi izvēlas tās ievērot katru reizi, kad rodas šaubas vai ir jāpieņem svarīgs lēmums. Tas ir tā, it kā viņi būtu saistīti ar Visuma enerģiju, un Visums runā caur viņu intuīciju.

10. VIŅUS IR VIEGLI IZMANTOT

Empāti ir viegli upuri manipulējošiem cilvēkiem, jo empāta patiesā būtība ir palīdzēt visiem. Manipulatori var viegli pamanīt empātus un izmantot tā empātisko spēju iegūt to, ko viņi vēlas. Empātiem jābūt uzmanīgiem pret cilvēkiem, ar kuriem viņi ieskauj sevi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!