Cilvēki paliek kopā tikai tik ilgi, kamēr abi vēlas būt kopā...

Cilvēki paliek kopā tikai tik ilgi,  kamēr abi vēlas būt kopā...

Cilvēki savienojas uz mirkli, uz gadu vai uz mūžu. Un bieži vien ne jau tikumi tur viņus tuvu, bet kaut kāda "ķīmija". Bet vienmēr pastāv šķiršanās risks, un tā iemesli ir ļoti dažādi. Tāpēc ir svarīgi atlaist. Un vēl – esi pateicīgs un tici.

Jo vairāk tu mīli, jo vairāk mīlestības tu dod, jo vairāk paliek pašam. Ja, dāvājot mīlestību, tu jūti sāpes vai naidu, tad tu cilvēkam iedevi „indi šokolādes glazūrā”. Diezin vai ir vērts prasīt pateicību par šādu dāvanu.

Ne pienākumi, ne gods, ne morāle nepiesaista vienu cilvēku pie otra.

Cilvēki ir kopā tik ilgi, kamēr viņi vēlas būt kopā. Ne pienākumi, ne gods, ne morāle nepiesaista vienu cilvēku pie otra. Kad cilvēks gribēs aiziet, viņš pametīs māju, bērnus un mirstošo invalīdu. Kamēr viņš grib, tikmēr ir viņam blakus.

Kad cilvēks vēlas būt kopā, neviens no jūsu trūkumiem viņam netraucēs. Kad cilvēks vēlas aiziet, neviens no jūsu tikumiem viņu nepaturēs.

Lai cik neglīts un nepievilcīgs tu būtu, atradīsies kāds, kuram tu patiksi. Neatkarīgi no tā, cik labs un iekārojams tu būtu, ir kāds, kurš tevi atraidīs.

Ja tevi atraida, tas neko nenozīmē. Jūs nekļūstat sliktāks. Nekas slikts nenotiek! Tavs vīrietis ir pasaulē, un viņš tevi pieņems.

Novērtējiet to, kas jums ir, nenožēlojiet to, ko esat zaudējis. Nebaidieties zaudēt. Ja tevi pieņems, tad tādu, kāda tu patiesībā esi. Un tad jūs šķirs – nevis dzīvē, bet nāvē.

Priecājieties, ka ir kādi cilvēki, kas jums patīk. Mirdziet sevī: jo vairāk gaismas - jo mazāk baiļu, jo mazāk baiļu - jo mazāk tumsas dvēselē.

Lapa, kas vēlas atgriezties kokā, var peldēt pret straumi un lidot pret vēju. Bet koks nepieaudzēs vecu zaru.

Jo vairāk tu mīli, jo vairāk mīlestības tu dod, jo vairāk tās paliek.

Ja, dāvājot mīlestību, tu jūti sāpes vai naidu, tad tu cilvēkam iedevi „indi šokolādes glazūrā”. Diez vai ir vērts prasīt pateicību par šādu dāvanu.

Atlaid. Ļauj cilvēkam būt kaut kam citam, nevis jūsu mīlestības spogulim - jo īpaši tāpēc, ka tas tā ir. Izšķīšana mīļotajā ir rets talants un rets lāsts. Esi tu pats, esi cienīgs, aizmirsti par bailēm – kādu dienu tās vienalga atgriezīsies. Bet ne šodien.

Tici. Uzticies. Sildi. Pasakies. Nedomā par to, kas varētu būt. Domā kas ir šeit un tagad, ugunī, ūdenī, zem zvaigznēm.

Dodieties prom, pirms mirusī mīlestība sāk smirdēt pēc nāves. Ej, pirms vēlme pārvērtusies apsēstībā.

Tas, kas nopirkts par naudu, ir tikai naudas vērts. Kas ir ubagots, kliegts, aizvests un nozagts, reiz tiks atņemts simtkārtīgi. Kas tiek dots no labas gribas, no sirds, ir nenovērtējams.

Kā atpazīt savu cilvēku? Vienkārši. Tu iesi viņam pretī un satiksi viņu ceļa vidū. Jūs sajutīsiet. Jūs esat atraduši viens otru. Un, lai kur jūs būtu gājuši iepriekš, tagad jums ir pa ceļam.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!