Brutālā patiesība, kāpēc šķiršanās mūs tik ļoti sāpina

Brutālā patiesība, kāpēc šķiršanās mūs tik ļoti sāpina

Šķiršanās ir spēcīgs un mežonīgs zvērs. Šķiršanās var saraut jūsu sirdi un dvēseli un atstāt jūs ar nepanesamām sāpēm.

Daudzi cilvēki uzskata, ka sāpes rodas partnera zaudēšanas dēļ. Viņi domā, ka partnera prombūtne ir tas, kas rada visas sāpes, un, ja viņi kaut kā spētu atgriezt savu partneri, visas sāpes izzustu. Bet, parasti tas tā nav, jo patiesais iemesls ir daudz dziļāks.

Mums, kā dzīvām būtnēm, ir dažas pamatvajadzības un vēlmes. Dažas no tām baro mūsu fiziskās vajadzības (ūdens, pārtika, pajumte), bet citas veicina mūsu emocionālās vēlmes (mīlestība, cieņa, atzinība). Problēmas rodas tad, kad sākam alkt pēc kāda vai kaut kā ārpus sevis.

Mēs visi vēlamies būt mīlēti. Tā ir vispārēja vajadzība, kas mums ir nepieciešama kā cilvēkiem. Un mēs nodibinām attiecībās, lai būtu kāds, kas mūs mīl un kāds, kuru mēs mīlam. Bieži vien mēs iemīlamies tajā, kā šī persona liek mums justies, nevis tajā, kādi viņi ir kā cilvēki.

Tātad, ja jums ir zems pašnovērtējums un jūs sevi nemīliet, jūs varētu pieķerties savam partnerim, lai piepildītu tukšumu, kas jums ir sevī pašā. Tādejādi jūsu partneris kļūst par jūsu mīlestības tukšuma piepildījumu. Tāpēc tad, kad jūs izšķiraties un viņš aiziet no jūsu dzīves, jūs sākiet justies izpostīti un pilnīgi sagrauti. Jūs tā jūtaties, jo viņi ne tikai atstāja jūs, bet arī atņēma no jums kaut ko būtisku - jūsu vajadzību būt mīlētam un jūsu pašnovērtējumu.

Svarīgi ir atcerēties, ka tie nav viņi, kas jums pietrūkst. Tā vietā jūs ilgojaties pēc emocionāla piepildījuma un pēc sajūtas, ka jūs tiekiet mīlēts.

Tāpēc netērējiet savu laiku, mēģinot noskaidrot, kur viss bija nepareizi un ko jūs varat darīt, lai partneris atgrieztos pie jums. Jūs esiet izšķīrušies noteikta iemesla dēļ, un šķiršanās nozīmē to, ka viņi jums nebija pareizā persona.

Jūs neizšķīrāties tāpēc, jo jūs kaut ko nepareizi pateicāt vai izdarījāt. Šķiršanās, iespējams, notika tāpēc, ka jūs paļāvāties uz viņiem, ka viņi nodrošinās jūs ar kaut ko tādu, ko tikai jūs sev variet dot.

Un tā ir sevis mīlēšana.

Jums ir jāmīl sevi tik intensīvi un bezbailīgi, lai justos tā, ka nekas un neviens, kas ienāks jūsu dzīvē, neliks jums justies tik laimīgam un mīlētam. Jo jūs jau jutīsieties laimīgs un mīlēts. Viņi var tikai jūs papildināt un vēl vairāk bagātināt jūsu jau tā bagāto un piepildīto dzīvi.

Jūs nebūsiet gatavs piedzīvot īstu mīlestību, kamēr nebūsiet sasniedzis šo posmu.

Galu galā, jūs nevariet izliet ūdeni no tukšas glāzes.

Un, kad jūs beidzot sāksiet sevi mīlēt, jūs vairs nepieņemsiet un neiesaistīsieties toksiskās, un emocionāli aizskarošās attiecībās.

Jūs zināt, ka esat tā vērts, un jūs variet iziet no jebkuras sāpīgas pieredzes ar augsti paceltu galvu. Jūs vairs neredzēsiet šķiršanās kā personiskas neveiksmes, bet kā pazīmes, ka jūsu partneris un jūs neesat saderīgi. Tā jūs iemācīsieties viegli sadzīvot ar sāpēm un iegūt jaunu pieredzi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!