ZINĀTNIEKI: Citrons un pārtikas soda. Spēcīgs ārstniecisks maisījums!

ZINĀTNIEKI: Citrons un pārtikas soda. Spēcīgs ārstniecisks maisījums!

21. gadsimtā, kad saslimšana ar vēzis pieaug ļoti strauji, aizvien lielāka kļūst vajadzība pēc alternatīvām ārstēšanas metodēm. Šobrīd tiek veikts milzīgs daudzums pētījumu cīņā ar vēzi. Arizonas Universitātes Vēža centra doktors Martijs Peidžels pārbauda nātrija bikarbonāta (pārtikas sodas) iedarbību uz pacientiem ar krūts vēzi. Pētījuma veikšanai viņš saņēma 2 miljonu dolāru lielu subsīdiju no Nacionālās veselības universitātes.

Ir ļoti svarīgi saprast, ka jebkura ārstēšana ietekmē pacientus atšķirīgi, kā arī dažādi vēža paveidi . Tradicionālās metodes var būt ideāli piemērotas viena veida vēža ārstēšanai, savukārt citam tās nedos nekādu efektu vai, otrādi, to saasinās. Tieši to pašu var teikt par dabīgām ārstēšanas metodēm. Papildus tam visam svarīgs ir cilvēka organisma stāvoklis neatkarīgi no tā, kādu ārstēšanu tam veic.. Vai viņš tiek nodrošināts ar bioloģisku pārtiku? Tīru ūdens? Vai cilvēks jūt un tic, ka var pārvarēt slimību? Visi šie fakti ir ļoti svarīgi jebkurai ārstēšanai.

Vairāki pētījumi parādīja satriecošu vēža ārstēšanas rezultātu ar nātrija bikarbonātu. Lai arī pētījumi vēl nav pabeigti, jau ir pārsteidzoša nātrija bikarbonāta ietekme uz audzēja metastāzēm. Tas dod tiesības veikt papildu pētījumus, tā kā ārstēšanai jau ir pozitīva ietekme.

Dr. Roberts Gillis un viņa kolēģi jau ir demonstrējuši pārtikas sodas efektivitāti, apsārmojot apgabalu ap audzēju pelēm. Tie paši pētījumi parādīja, ka bikarbonāts paaugstina pH līmeni audzējā, kā arī nomāc pēkšņas metastāzes pelēm, kurām tiek atklāts krūts vēzis.

Citronam piemīt antikancerogēnas īpašības, jo tas satur limonoīdu fitoķīmiskas vielas, kuras ir iespējams atrast arī citos citrusaugļos. Pētījumi liecina, ka citronam ir arī pretmikrobu īpašības, bet vēzis ir ļoti līdzīgs sēnītei mūsu organismā. Ja ārstē vēzi kā sēnīti, var izmantot dažādas metodes, un daži zinātnieki ir atklājuši, ka citrons un bikarbonāts var palīdzēt sakaut sēnīti, kas izraisa dažāda veida vēžu saslimšanas.

Citrons arī ļoti efektīvi palīdz toksīnu izvadīšanai no ķermeņa. Tas ir pilns ar C vitamīnu un palīdz organismam atbrīvoties no radikāļiem, kas iznīcina šūnas. Limonēns, viela, kas tika atrasta citronā, arī palīdz stimulēt limfas plūsmu, kas ir ļoti svarīgi, izvadot kancerogēnus no ķermeņa. Vāja limfas plūsma var izraisīt slimību attīstību.

Citrons ir nepieciešams arī, lai līdzsvarotu Ph līmeni. Citrons kombinācijā ar sodu ir drošākais veids, kā sārmainās vielas ievadīt mūsu organismā. Šī ārstēšanas metode ļauj sasniegt kancerogēnas šūnas un iznīcināt tās, nesabojājot veselās šūnas, atšķirībā no ķīmijterapijas.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!