Attiecībām jābūt starp jums un jūsu partneri, nevis visu pasauli

Attiecībām jābūt starp jums un jūsu partneri, nevis visu pasauli

Vai tikai man tā liekas, vai cilvēki mūsdienās ir kļuvuši ļoti atvērti, kad ir jāatver durvis nepazīstamiem cilvēkiem viņu dzīvē? Man šķiet, ka visi mums apkārt ir tik aizņemti, cenšoties atstāt labu iespaidu uz saviem draugiem, ģimeni, pat svešiniekiem, ka aizmirst vissvarīgāko, kas dzīvē ir.

Īsts savienojums. Tīra, visu patērējoša, ārpus šīs pasaules spēcīga saikne ar citu cilvēku. Saite, kas aizrauj elpu un rada vēlmi to paslēpt no pasaules. Paturiet to sev. Saglabājiet to. Audziniet to. Rūpējieties par to. Palīdziet tai uzplaukt. Izbaudiet to pats...

Tas ir ārprāts, es jums saku. Vēl traģiskāk ir tas, ka tā kļūst par tendenci. Šī visa lieta kļūst par ieradumu daudziem man pazīstamiem cilvēkiem. Un tomēr viņi to nesaprot. Viņi nesaprot, ka pieliekot visas pūles tam, lai viņi izpatiktu citiem cilvēkiem, un lai šiem cilvēkiem viņi patiktu, liek viņiem palaist garām labus cilvēkus ar labu sirdi. Viņi nesaprot, ka, atrodoties ciešās attiecībās ar citu cilvēku, nepieciešama saziņa, uzticēšanās un vislielākā cieņa. Padomāsim par to.

Pats tikšanās brīdis ar citu cilvēku, skatienu apmaiņa, veids, kā jūs pieskaraties, kā jūs runājiet viens ar otru, kā jūs saprotat partnera dvēseli, pat nerunājot, ir intīms. Visas šīs lietas veido svētu saikni. Saite starp jums diviem, kas savieno tikai jūs un jūsu mīļāko. Neviena cita jums apkārt nav. Ne jūsu draugi. Ne jūsu ģimene. Ne jūsu radinieki. Ne jūsu brāļi un māsas.

Jūsu attiecības nevajadzētu kopīgot ar pasauli. Tām nevajadzētu skart citus. Jo, kad jūs ļaujat citiem pateikt, kas jums ir piemērotāks, jūs vairs nesekojat savai sirdij, bet gan viņu sirdij. Jūs vairs dzīvojat priekš sevis, bet gan viņiem. Ejiet uz randiņiem klusumā. Dodiet sev un savam partnerim nepieciešamo vientulību un virzieties tālu prom no pasaules. Dodiet sev iespēju mīlēt vienam otru skaļi, nevienam nepasakot, cik tas ir nepareizi vai pareizi. Dodiet sev iespēju sekot savai sirdij un darīt to, kas jums šķiet vislabākais. Ļaujieties sev būt brīvam un uzņemieties riskus, kas liek jūsu sirdij dauzīties kā trakai. Jūs nekad nezināsiet, kur dzīve jūs aizvedīs, kamēr neizmēģināsiet. Tātad, izmēģiniet to. Ejiet pret visu, ko citi par jums saka. Uzticieties savai sirdij un mīlestībai no visas sirds. Nedomājot par to, vai jūs lidosiet vai kritīsiet.

Mīliet skaļi, bet dariet to tālu no cilvēku greizsirdīgā un ziņkārīgā prāta. Dariet to, lai neviens īsti nezinātu, cik spilgta ir uguns starp jums diviem.

Attiecībām jābūt starp jums un jūsu partneri, nevis visu pasauli.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!