Septiņi sodas izmantošanas paņēmieni, kas padarīs jūs par pievilcīgāku un tīrāku cilvēku

Septiņi sodas izmantošanas paņēmieni, kas padarīs jūs par pievilcīgāku un tīrāku cilvēku

Nenoliedzami, nātrija bikarbonāts plaši tiek izmantots sadzīves uzkopšanā, jo ir ļoti efektīvs tīrīšanas un smaku novēršanas līdzeklis.
Bet pārtikas soda var būt labs līdzeklis arī matu un ādas kopšanai.
Šajā rakstā mēs piedāvājam jums septiņus sodas izmantošanas paņēmienus, par kuriem, iespējams, līdz šim pat nezinājāt, un kuri ievērojami atvieglos jūsu dzīvi.

Ādas attīrīšana

Sajauciet sodu ar nelielu daudzumu ūdens, līdz veidojas pasta. To klājiet uz ādas ar maigām apļveida kustībām 40 sekundes. Tad noskalojat ar aukstu ūdeni.

Atjauno matu spīdumu

Tas ir saistīts ar to, ka nātrija bikarbonāts iedarbojas uz matu šķiedrām un nostiprina tās. Sajauciet 1 ēdamkaroti pārtikas sodas ar 4 litriem ūdens un skalojiet ar šo ūdeni matus katru reizi pēc mazgāšanas.

Dabisks dezodorants

Pagatavojiet vieglu pastu no sodas un ūdens. Pasta jāiesmērē padusēs ar vieglām apļveida kustībām.

Novērš nepatīkamu smaku apavos

Nātrija bikarbonātam piemīt īpašības, kas efektīvi neitralizē smakas. Jums jāieber ēdamkarote sodas apavos tā, lai būtu nosegta visa iekšpuse. Ļaujiet pastāvēt 40 minūtes , tad izpuriniet to.

Balina zobus

Pagatavojiet pastu no sodas, sāls un ūdens. Tīriet zobus ar šo pastu, tad izskalojiet ar ūdeni un iztīriet ar parasto pastu, likvidējot visas sodas paliekas.

Mazgājiet drēbes

Sajauciet sodu ar etiķi un ūdeni, visus vienādās daļās. Lejat maisījumu bļodā un liekat iekšā netīrās drēbes, tā, lai maisījums tās pilnībā nosedz. Atstājiet uz 3 stundām, tad mazgājiet kā parasti.

Aizsargā no saules

Jums vienkārši jāpagatavo maisījums no sodas un ūdens un jāmaisa, līdz tas kļūst zīdains pēc konsistences. Uzklājiet maisījumu uz sejas, tad noskalojiet ar siltu ūdeni.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!