9 apbrīnojami aspirīna pielietošanas veidi, par kuriem jūs noteikti vēl nebūsiet dzirdējuši!

9 apbrīnojami aspirīna pielietošanas veidi, par kuriem jūs noteikti vēl nebūsiet dzirdējuši!

Salicilskābe ir tikusi lietota sāpju un iekaisuma mazināšanai jau kopš V gadsimta, kā arī to izmantoja sirds slimību ārstēšanā kā profilakses līdzekli pret trombu veidošanos.

Šobrīd tā ir galvenā aspirīna sastāvdaļa. Lūk, top-9 aspirīna pielietošanas veidi:

Palīdz kukaiņu koduma gadījumos

Lai atbrīvotos no kukaiņu koduma izraisītas niezes un iekaisuma, ierīvējiet koduma vietas ar aspirīna tableti.

Nosusina pinnes

Viss, kas jums jāizdara, ir jāsaspiež aspirīna tablete un jāsajauc ar nelielu ūdens daudzumu. Pēc tam uzklājiet šo pastu tieši uz pinnēm un pagaidiet dažas minūtes. Tad noskalojiet ar ūdeni. Apsārtums pazudīs, un pinnes pamazām pāries.

Atjaunina ādu

Salicilskābe, ko satur aspirīns, ārstē apsārtumu, pietūkumu un akni, kā arī noņem atmirušās ādas šūnas. Vienkārši saspaidiet piecas aspirīna tabletes un sajauciet ar 1/4 glāzes ūdens un tējkaroti medus. Uzklājiet maisījumu uz ādas un ļaujiet tam iedarboties 10 minūtes. Tad nomazgājiet ar siltu ūdeni. Regulāra šīs maskas lietošana palīdzēs atrisināt visas problēmas ar ādu un padarīs to ievērojami jaunāku.

Ārstē cietas tulznas

Jums ir jāsaspaida piecas aspirīna tabletes, jāsajauc tās ar citrona sulu un pustējkaroti medus. Uzklājiet pastu uz cietajām tulznām un ietiniet kājas siltā dvielī. Pa virsu nostipriniet to ar polietilēna plēvi. Pēc 10 minūtēm noņemiet plēvi, rezultāts jūs pārsteigs!

Atbrīvo no blaugznām

Sasmalciniet divas aspirīna tabletes smalkā pulverī. Pievienojiet to savam šampūnam un pēc pāris minūtēm mazgājiet galvu, kā parasti. Tas ļaus efektīvi ārstēt blaugznas un novērst to rašanos.

Likvidē sviedru traipus

Šis vienkāršais triks palīdzēs jums atbrīvoties no sviedru traipiem uz apģērba. Vienkārši saspaidiet pāris tabletes aspirīna un izšķīdiniet tās pusglāzē ūdens. Pēc tam iemērciet netīro apģērba daļu šķīdumā un ļaujiet tam iedarboties dažas stundas.

Atjauno matu krāsu

Sevišķi tad, ja jūsu mati ir krāsoti gaišos toņos, hlorētais ūdens var tos ļoti izbojāt. Tomēr jūs varēsiet atjaunot savu matu mirdzumu un apjomu, izšķīdinot 6 - 8 aspirīna tabletes glāzē silta ūdens un ierīvējot šķīdumu savos matos. Jums tas jāatstāj matos uz 10-15 minūtēm.

Notīra taukus no virtuves traukiem

Pagatavojiet tīrīšanas pastu, sajaucot dažas sasmalcinātas aspirīna tabletes ar nelielu ūdens daudzumu. Pēc tam ar to notīriet traukus, rezultāti iespaido!

Palīdz augiem ilgāk ziedēt

Pievienojiet sasmalcinātu aspirīna tableti ūdenim, ar kuru laistīsiet savas puķes, un tās noteikti jūs priecēs ar savu ziedēšanu ilgāku laiku.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!