8 uzvedības normas, kuras neviena sevi cienoša persona nekad nepieļautu
Ir dažas lietas, kas ir tik pazemojošas un pašiznīcinošas, ka nekad nevienam cilvēkam nevajadzētu iedziļināties tajās. Un to zina katrs sevi cienošs cilvēks: daži uzvedības veidi vienkārši nav domāti mums. Bet pasaulē, kurā visos nepareizajos veidos viss ir aizgājis pa pieskari, pašcieņa ir sākusi pārvērsties par iedomību, un cilvēku iekšējo spēku (uzdrīkstēšanos, es teiktu) ir aizstājis idiotisms.
Lūk, ko neviens sevi cienošs cilvēks nekad nepieļautu.
1. Izpatikšana cilvēkiem
Starp izpalīdzīgumu, dāsnumu, kā arī starp izpatikšanu cilvēkiem ir maza robeža. Tā ir līnija, ko sauc par pašcieņu. Pārejot šo robežu, jūs kļūstat par kājslauķi katram cilvēkam, kurš ir pārāk slinks, lai uzņemtos atbildību par savu rīcību un savu dzīvi. Neatbildiet uz katru viņu sīko prasību! Viņi ir tikpat spējīgi, kā jūs.
2. Vēlme iederēties
Kur tieši jūs vēlaties iederēties? Kad esat iemācījušies mīlēt sevi vairāk par visu un sapratuši, ka pasaule ir jūsu rotaļu laukums (nevis dažas domu grupas un cilvēki, kuri nenovērtēs jūs par to, kas jūs esat), jūs nekad nejutīsiet nepieciešamību “iekļauties”. Jūtieties ērti savā ādā un ignorējiet to, kā citi par to varētu justies!
3. Atstājot novārtā savu veselību
Kurš teica, ka jūsu personība ir vienīgā lieta, kas jums būtu jānovērtē sevī? Ja jūs nepiekopjiet veselīgu dzīves veidu, jūs nevarat izpaust neko par sevi. Ziniet, ka neviens nespēj uzņemties atbildību par jūsu veselību, tāpēc jums tas jādara un jāpriecājas, ka jūs to varat.
4. Slinkums
Jums noteikti vajadzētu būt uzmanīgam, lai mūsdienu dzīves ērtības nepārvērstos par ikdienu. Tehnoloģijas ir radītas, lai atvieglotu mūsu dzīvi, taču, ja jūs ļaujat vaļu savai slinkajai pusei, jūs esat zaudējuši. Slinkums nozīmē dzīves pasliktināšanos.
5. Stagnācija
“Komforta zona ir skaista vieta, bet tur nekad nekas neaug.” Tāpēc esiet piesardzīgi, lai pārāk ilgi neturētos savā komforta zonā. Pārmaiņas ir vienīgā konstante Visumā, un tām vajadzētu kaut ko nozīmēt! Augiet, ja vēlieties patiesi dzīvot.
6. Negatīvs skats uz sevi
Mums visiem ir pozitīvā un negatīvā puse, it visā mūsu dzīvē ir pozitīvā un negatīvā puse. Izvēloties apskatīt tikai vienu pusi, kas nodrošina perfektu līdzsvaru, nozīmē mēģināt iedurt sevi ar trulu nazi. Kāpēc tā piepūlēties?
7. Strādāt dvēseli izsūcošā darbā
Dzīvot nozīmē kustēties, strādāt, mēģināt. Bet, ja jūs izvēlaties to darīt tā, ka tas viss iztukšo jūsu dvēseli (vienkārši tāpēc, ka jūs tajā neredzat nekādu prieku), jūs vienkārši tādā veidā izturieties ļauni pret sevi. Pasaule ir pilna ar iespējām, un jums tās vajadzētu meklēt. Nenosodiet sevi.
8. Noteikt sev ierobežojumus
Mēs esam neierobežoti - vienīgās sienas, kas mūs kavē būt tādiem, kādi vēlamies būt, ir tās, kurus mēs būvējam ar prātu. Un prasīt no sevi mazāk, nekā esat pelnījuši, nozīmē, ka jūs necienāt sevi. Sekojiet saviem sapņiem un neņemiet vērā ideju par robežām: ir izaicinājumi un ir risinājumi!