Kāpēc gan vīrieši neaiziet no sievām

Kāpēc gan vīrieši neaiziet no sievām

Sievietes dzīvo caur emocijām, tāpēc tad, kad viņas iemīlas, ir gatavas pazaudēt galvu. Toties vīriešiem viss notiek daudz citādāk: viņi nelabprāt šķiras no savām otrajām pusītēm pat tad, ja ir neprātīgi iemīlējušies citā sievietē. No psiholoģijas viedokļa šāda visai izplatītā uzvedība ir atkarīga gan no psiholoģiskiem, gan arī sociāliem iemesliem.

7 iemesli, kāpēc vīrietis neiziet no ģimenes

1.Viņu viss apmierina. Mājās vīrietis jūtas ērti, labi un ir savas otrās pusītes aprūpēts. Bet mīļākā viņam ir vajadzīga emocijām, kuru viņam pietrūkst laulībā. Vīrietim viss patīk, tāpēc viņš pat nemēģina kaut ko mainīt savā dzīvē.

2.Bērni. Vīrietis nespēj pamest bērnus, kuriem ir ļoti nepieciešamas rūpes un drošības sajūta. Atbildība bērnu priekšā - augstāka par visu. Lai gan, ja tā padomā, tad kāpēc tā viņam netraucē krāpt? Atbilde ir acīmredzama. Viņš nevēlas atlaist to, kura ienes viņa dzīvē svētkus un prieku. Pie tam, ja viņa ir gatava palikt otrajā plāksnē. Ir daudz tādu sieviešu, kuras ir gatavas gaidīt gadiem savu precēto mīļāko, upurējot sevi dēļ viņa gaišajām jūtām pret bērniem.

3.Bailes no pārmaiņām. Vīrieši bieži pieķer sevi pie domas, ka mīļākā nespēs būt laba sieva. Un, iespējams, ieviešot izmaiņas personīgajā dzīvē, nekas radikāli nemainīsies. Tāpēc viņi pieturas pie domas, ka labāk būs, ja viss paliks tā, kā ir. Kāpēc gan viņam būtu vajadzīgi alimenti, laulības šķiršana un jauni pienākumi?

4.Pieradums. Vīrieši spēj gadiem iet uz darbu, kas viņiem nepatīk, lai tikai nebūtu jāapgūst nekas jauns, jāiespringst un jāpārkārtojas, tad ko vēl runāt par ģimenes dzīvi, kur visi paradumi ir kā rituāli, un kopdzīve tik paredzama, ka ir jau zināms, kas izraisīs kašķi, bet kas tiks piedots jau pēc vienas bučas. Bet te viss būs jāsāk no jauna. Bailes un slinkums vīrietim neļauj to darīt.

5.Sieva - tas ir viens, bet mīļākā - pavisam kas cits. Dzīvesbiedre - tā ir sieviete, kas vīrietim dzemdējusi viņa mīļos bērnus, ir lieliska sieva un ideāla partnere, kuru var rādīt draugiem, kolēģiem, priekšniecībai. Bet mīļākā - tā ir fiziskā bauda, pašvērtējuma celšana, kā arī iespēja izmēģināt ko jaunu. Tikai tam nav nekādas nozīmes, kad kļūst aktuāls jautājums par aiziešanu no ģimenes.

6.Mīļākā kā dzīvesveids. Vīrietis nespēj iedomāties savu dzīvi bez tā saucamā mīlas trijstūra. Dzīvošana vienlaikus ar divām sievietēm, kuras katra savā veidā ienes vīrieša dzīvē prieku, rūpes, uzmanību un mīlestību, apmierina viņa patmīlību. Pie tam, ja viņas abas neko nesaka, zinot par viņa sānsoļiem. Tad kādēļ gan viņam piesaukt liekas problēmas, ja viss jau tā ir lieliski.

7.Viņam tas ir izdevīgi. Nereti vīrieši apprecas, smalka aprēķina vadīti, vai arī merkantilisms rodas laulības laikā - finansiāla neatkarība, kopīgi draugi, radi, un galu galā arī atmiņas. Atrasties laulībā - tas nozīmē, ka nav jāmaksā alimenti, nav jāriskē ar attiecībām, nav jādala īpašums un tā tālāk.

Mīlestība ir skaista, tikai kāpēc tad iemīlējies vīrietis neaiziet no savas likumīgās sievas uz turieni, kur viņš jūtas tik labi? Tam viņš atradīs ļoti daudz iemeslu. Bet kāds iemesls ir mīļākajām upurēt savus spēkus, gadus un veselību, pastāvīgi atrodoties otrajā plānā? Sievietēm derētu par to aizdomāties un pēc iespējas ātrāk…

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!