8 iemesli, kāpēc lielākā daļa vīriešu nespēj tikt galā ar (stiprām) dziļām sievietēm

8 iemesli, kāpēc lielākā daļa vīriešu nespēj tikt galā ar (stiprām) dziļām sievietēm

Tur ir šis lāsts būt dziļam nevis seklam, koncentrēties uz lielāku ainu un iedziļināties dziļāk tā vietā, lai pļāpātu par muļķībām un ķiķināt par lietām, kuras jūs nesaprotat. Un lāsts ir beigās palikt vienam. Tā ir patiesība, ka sarežģītība un intelekts ir augsti vērtēti, bet šķiet, ka vairums vīriešu vienkārši nespēj tikt galā ar šo dziļumu sievietēs.

Un šeit ir 8 iemesli, kāpēc:

Godīgums

Kamēr cilvēki novērtē godīgumu, šķiet, ka ir kaut kāda atlasīta izpratne par to, kad ir vajadzīgs godīgums un kad tas attiecas tikai uz sava egoisma un iedomības pabarošanai. Tieša dziļas sievietes būtība tomēr nevēlas tik atšķirīgi rīkoties, jo apzinās, ka godīgums ir godīgums un tam vienmēr ir jābūt klātesošam. Tas tomēr nepatīk lielākajai daļai vīriešu, kad viņi jūtas nervozi, saskaroties aci pret aci – it īpaši, kad izrādās, ka sieviete godīgas patiesības dēļ uzvar par situācijas kontroli.

Alkas pēc pastāvīguma

Nepastāvība ir katras dziļas sievietes lielākais izslēgums. Viņas vēlas vīrieti, kas rīkotās tā, kā viņš saka un pastāv par saviem vārdiem. Ja tu nespēj būt pastāvīgs savās darbībās, tu nevari ar viņu būt kopā ilgi.

Intensitāte

Dziļas sievietes dzīvo aizrautīgu dzīvi piepildītu ar saviļņojumiem un intensitāti. Viņa pilnībā apzinās savas emocijas un viņa nebaidās atklāt savas domas. Tomēr tas ir biedējoši lielākajai daļai vīriešu, kuri nejūtas pietiekami spēcīgi, lai tiktu galā ar viņas intensitāti.

Vajadzība pēc dziļām attiecībām

Tas nav tikai to pašu seno lietu darīšana, kas raksturo visas pārējās attiecības un tās noteikti nav gadījuma rakstura iepazīšanās, pēc kurām viņa tīko. Dziļa sieviete meklē nozīmi un sarežģītību attiecībās, kurās ir savstarpēja sapratne un atvērtas emocijas.

Neatkarība

Viņas neatkārtojamo personību, pirmkārt un galvenokārt, raksturo spēcīga neatkarības izjūta. Viņa izvēlas būt ar vīrieti, jo viņa vēlas viņu, nevis tāpēc, ka viņai viņš ir vajadzīgs. Un ir tas, kas lielākajai daļai vīriešu šķiet biedējošs un ir grūti tikt galā.

Redzēt tev cauri

Tas ir iekš dziļas sievietes aizraušanos uzzināt vairāk par to, kas liek tev tikšķēt, kādi ir tavi mērķi, kas tevi var ievainot un kādas ir tavas aizraušanās. Tas tomēr nav kaut kas, ko vairums vīriešu jūtas ērti atklāt.

Uzdot dziļus jautājumus

Dziļa sieviete nevilcināsies uzdot tev dažus dziļus jautājumus par tavām dzīves filozofijām un taviem galīgajiem sasniegumiem. Kas tevi padara laimīgu? Kāds ir tavs dzīves mērķis? Un citi līdzīgi jautājumi padara vīriešus nedrošus un ne pietiekami vīrišķīgus.

Dziļi mīlēt

Beigu beigās, ar visiem viņas dziļumiem, neesi pārsteigts par viņas spēju mīlēt dziļi un intensīvi. Ja tu tomēr neesi gatavs šāda veida dziļumam, viņa to pamanīs un viņa aizies prom. Un mēs visi zināsim, cik daudz vīriešu vienkārši “nav gatavi” šāda veida mīlestībai.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!