“Nevainīgas” frāzes, ar kurām sevi nodod skopi vīrieši

“Nevainīgas” frāzes, ar kurām sevi nodod skopi vīrieši

Par skopu vīrieti nesapņo neviena, taču visai bieži dzīve saved kopā tieši ar tādu. Kā laikus atpazīt skopuli, lai pēc tam nenāktos nožēlot? Lūk, būs dažas frāzes, aiz kurām slēpjas vīrieša paradums ekonomēt uz visu, ieskaitot savu mīļoto.

“Dāvanu palikšu parādā!”

Iedomājieties situāciju, ka vīrietis ir atnācis pie jums uz dzimšanas dienu bez dāvanas un pat bez ziediem. Savam attaisnojumam viņš saka: “Dāvanu palieku parādā!”. Tādā situācijā jūs variet būt pārliecināta, ka nekādas dāvanas nebūs. Jums ir darīšana ar sīkstuli, kurš vienā mierā uzsēdīsies jums uz kakla. Un pilnīgi iespējams, ka ar laiku viņš vēl sāks jūs mācīt, kā jāapgādā ģimene. Tāda tipa vīrieši neuzskata par vajadzīgu apmaksāt jūsu pasūtījumu restorānā. Visdrīzāk viņi vispār nesaprot, kāpēc jāiet uz restorānu, ja visus produktus var nopirkt veikalā, bet mājās sieviete pati visu pagatavos.

Atpazīt sīkstuli var arī, neejot uz restorānu. Arī transportā viņš nekad nenopirks savai dāmai biļeti. Piemēram, to viņš var izskaidrot ar to, ka, redz, tieši šodien viņam nav līdzi sīknaudas.

“Izdevumus dalām uz pusēm”

Skopi vīrieši visādos veidos cenšas saglabāt savus personīgos līdzekļus, paziņojot, ka visi kopējie rēķini ir jādala uz pusēm. Izdzērāt kafiju - rēķins uz pusēm. Aizbraucāt uz kūrortu - rēķins uz pusēm. Gribētos atzīmēt, ka dažās valstīs tā ir norma. Piemēram, Amerikā sieviete kafejnīcā vai restorānā maksā par sevi pati. Viņa pat apvainojas, ja rēķinu vēlas apmaksāt vīrietis. Tiek uzskatīts, ka tādā veidā viņš vēlas demonstrēt savu pārākumu. Tomēr mums ir pavisam cita mentalitāte. Un nav arī fakts, ka jūsu gadījums nebūs tāds kā tajā anekdotē, kad puisis ar meiteni uz pusēm īrēja dzīvokli, bet pēc tam noskaidrojās, ka tas ir viņa mājoklis.

“Laime nav naudā”

Sakot šo frāzi, vīrietis cenšas sievietei iedvest to, ka viņai būtu jājūtas laimīgai līdzās viņam pat bez visādiem materiālajiem labumiem. Ja viņa ir citās domās, tad viņa ir tikai sava labuma meklētāja. Ja vīrietis cenšas jūs pārliecināt, ka laime nav naudā, variet būt pārliecināta, ka viņš vienkārši ekonomē uz jums un jau laikus jūs sagatavo tam, ka nākotnē pat nedomās pielikt pūles, lai nopelnītu vairāk. Lai gan pārliecība, ka laime nav naudā, piemīt ne tikai skopuļiem, bet arī sliņķiem.

Laime patiešām nav tikai naudā, bet arī bez tās mūsdienās nekā nevar iztikt.

“Kam tev tas vajadzīgs?”

Jūs vēlaties sev nopirkt jaunu kleitu, bet uzreiz dzirdiet: “Kam tev tā vajadzīga?” Tā ir tipiska sīkstuļa reakcija, kurš nekad netērēs nevienu lieku centu sievietes vajadzībām. Tas, protams, neattiecas uz situācijām, kad jūs šķiediet naudu pa labi, pa kreisi visādiem niekiem. Runa ir par tādām reizēm, kad pirkums tik tiešām ir nepieciešams. Īpašu vērību tam piegrieziet, kad jau pirmajās tikšanās reizēs vīrietis tā reaģē uz jūsu pasūtīto dubulto mērci kafejnīcā, popkornu kinoteātrī, uz vārdiem par to, ka jums būtu vajadzīgs jauns smartfons. Ņemiet vērā, ka nākotnē viņš stingri kontrolēs visus jūsu ienākumus un izdevumus. Ja nevēlaties visu dzīvi nodzīvot ar manipulētāju, kas tendēts uz skopumu, pārtrauciet jebkurus kontaktus ar šo vīrieti.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!